Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 18 kwietnia. Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Goœcisławy
11/02/2021 - 06:35

Tego jeszcze nie robiła. I znowu głośno o sądeckiej milionerce Instagrama

Nasza słynna sądecka milionerka Instagrama Ola Nowak, po prostu nie schodzi z pierwszych stron plotkarskich portali. Po informacji o tym, że zagrała w filmie u boku Andrzeja Grabowskiego, słynnego Ferdka Kiepskiego, teraz jest nowy news. Wystąpi w tanecznym, telewizyjnym show, bijącym rekordy oglądalności.

Czytaj też Tak luksusowo mieszka sądecka milionerka z Instagrama Ola Nowak [ZDJĘCIA] 

Już niebawem fani telewizyjnego tanecznego show „Dance, Dance, Dance" będą mogli kibicować Oli Nowak, sądeckiej milionerce Instagrama. Celebrytka stanie do rywalizacji między innymi z takimi gwiazdami muzyki jak wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka czy Roksana Węgiel. Na parkiecie będzie jej towarzyszyć Damian Kordas,  znany kucharz i youtuber, zwycięzca kulinarnego programu  MasterChef.Ponoć to właśnie ta para  już uchodzi za faworytów programu.

Kariera Oli Nowak mknie jak torpeda. Ostatnio zadebiutowała w prawdziwej filmowej produkcji. Pierwsze szlify zdobywała w krótkich filmach satyryczno-fabularnych na kanale YouTube pod nazwą "Beksy", który doczekał się blisko dwóch milionów subskrybcji. Teraz wystąpiła u boku samego Andrzeja Grabowskiego, słynnego Ferdka Kiepskiego i Piotra Cyrwusa, niezapomnianego Ryśka z „Klanu”, w produkcji Daniela Rusina „Jak nie zgubić siebie".

Czytaj też Ale czad! Fotograf z Limanowej robi u nas najlepsze ślubne sesje świata[ZDJĘCIA]

Film  opowiada o losach nastolatki, która ucieka od problemów i kreuje wokół siebie fałszywą rzeczywistość. Dziewczyna zmaga się z chorobą dziadka. Ola Nowak gra najbliższą przyjaciółkę Weroniki w role której wcieliła się Oliwia Bieniuk, córka aktorki Anny Przybylskiej. Czy udział w telewizyjnym show otworzy sądeckiej celebrytce drogę do telewizyjnej kariery?

([email protected]) fot. screen YouTubeDziękujemy za przesłanie błędu