Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lutego. Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
11/05/2021 - 15:05

Tatry jak na wyciągnięcie ręki! Te zdjęcia robią wrażenie

Mówią, że jak widać Tatry, za trzy dni będzie lało. Na razie jednak pogoda piękna, dobra przejrzystość powietrza i aparat pod ręką. Kiedy dodamy do siebie te trzy składniki możemy być pewni, że wykonamy dobrą fotografię. Potwierdzają to zdjęcia Tatr zrobione z różnych miejsc naszego regionu.

Tatry w Cieniawie

Nowy Sącz jest oddalony od Tatrzańskiego Parku Narodowego o blisko 100 kilometrów. W linia prostej odległość ta wynosi około 65 kilometrów. Nie przeszkadza to jednak pasjonatom z Sądecczyzny w wykonywaniu pięknych zdjęć z Tatrami w tle. Patrząc na te fotografię dostrzegamy niezwykłe piękno naszego regionu duże umiejętności ich autorów.

tatry w Cieniawie

- W tym roku miesiąc maj zachwyca, jak na razie, nadzwyczajną przejrzystością powietrza. Udało mi się dzięki temu „upolować” te zdjęcia. Widać na nich oczywiście Tatry oraz kościoły w Cieniawie i Mystkowie – mówi Łukasz Poręba, który wysłał do naszej redakcji niesamowite fotografie.

Tatry z Hali Łabowskiej

Tatry były pięknie widoczne również z Hali Łabowskiej. Doskonale wkomponowują się one na widocznej fotografii w krajobraz, stanowiąc zwieńczenie widnokręgu. Piękno naszego regionu w pełnej okazałości! ([email protected], fot.: Łukasz Poręba, Tomasz Kowalski)

Niesamowite zdjęcia Tatr
Dobra przejrzystość powietrza sprzyja wykonaniu pięknych zdjęć Tatr z naszego regionu.


Dziękujemy za przesłanie błędu