Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 kwietnia. Imieniny: Mai, Marcelego, Wadima
27/01/2020 - 14:00

Tam to się złoto dopiero świeci! Cupicha zdradza tajniki powstawania biżuterii

Niewielu ma odwagę firmować biznes swoim nazwiskiem – potrzeba do tego brawury, zacięcia i śmiałości. Tak też było w przypadku jubilera Cupicha, którego założycielem jest producent biżuterii, złotnik i międzynarodowy ekspert diamentów – Jan Cupicha. Nowosądecka firma jubilerska obchodzi swoje 35 urodziny! Z tej okazji właściciel ujawnia tajniki powstawania biżuterii w swojej pracowni.

Czym się zajmujemy? Firma Cupicha specjalizuje się w  produkcji wyrobów jubilerskich. Zakład powstał w 1985 roku w Nowym Sączu. Dzięki determinacji właściciela marka jest rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale także w wielu krajach europejskich i na całym świecie. W pracowni powstają niepowtarzalne rękodzieła. Zakład nieustannie inwestuje w nowoczesne maszyny i narzędzia złotnicze. Pracownicy są najwyższej klasy specjalistami, a tworzenie biżuterii to ich pasja. Jubilerzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów – zapewniają szybką realizację zamówień, błyskawiczne naprawy i bezterminowy serwis.

Co odróżnia nas od innych? W sklepach stacjonarnych dostępnych jest kilkaset modeli obrączek. Co ważne – każdy model może ulec zmianie według indywidualnej sugestii i pomysłu klienta. To oznacza, że w odróżnieniu od innych popularnych sieciówek zajmujących się wyrobem biżuterii, sam możesz zaprojektować wymarzone obrączki od zera! Fachowcy wykonają je według Twojej wizji. Ponadto, zmiana modelu bazowego nie ma wpływu na cenę.

Ile jest złota w złocie? Rozróżniamy kilka prób złota. Przykładowo, środkowa próba – 585 – zawiera 58,5% czystego złota w danym wyrobie. W trosce o zachowanie najwyższej trwałości biżuterii firma Cupicha nie stosuje niskich prób złota, ponieważ w ocenie ekspertów są one zbyt słabej jakości. Zakład oferuje także wyroby z palladu, platyny i różowego złota, które cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów.

Wyjdziesz za mnie? Oświadczyny to chwila, którą pamięta się do końca życia. Jeśli szukasz wyjątkowego pierścionka dla swojej wybranki, eksperci podpowiedzą Ci, czym należy się kierować, aby wybrać odpowiednią biżuterię, której wszystkie koleżanki będą zazdrościły Twojej ukochanej.

Tam to się złoto dopiero świeci! Cupicha zdradza tajniki powstawania biżuterii
Biżuteria okolicznościowa - Jubiler Cupicha

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu