Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
07/02/2021 - 14:25

Tak luksusowo mieszka sądecka milionerka z Instagrama Ola Nowak [ZDJĘCIA]

Jej profil na Instagramie obserwuję ponad milion osób. Niedawno trafiła do ścisłej czołówki rankingu najbardziej wpływowych ludzi w sieci opublikowanym przez magazyn „Forbes. Topowa influencerka, Ola Nowak z Nowego Sącza, że swojego życia robi wielkie show. Ostatnio pokazała swój warszawski apartament.

Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion osób. To sposób na biznes. Jeśli zyskuje się rozpoznawalność, zaczynają się zgłaszać firmy. Oferują swoje produkty w zamian za ich opisanie, wykorzystanie w publikowanym materiale. Gdy zasięg influencera wzrasta, oferty od różnych marek stają się coraz poważniejsze. Niektóre opiewają na kwotę kilkuset złotych, a niektóre na kilka tysięcy.

Ola Nowak musi być w cenie, skoro niedawno trafiła do ścisłej czołówki rankingu najbardziej wpływowych ludzi w siec,i opublikowanym przez magazyn „Forbes". Sądecka celebrytka znalazła się w towarzystwie takich gwiazd jak Robert Lewandowski, Julia Wieniawa, Ewa Chodakowska, Martyna Wojciechowska czy Magda Gessler, którą też wyprzedziła o… sześć miejsc.

Czytaj też Ale czad! Fotograf z Limanowej robi u nas najlepsze ślubne sesje świata[ZDJĘCIA] 

O zarobkach internetowych influencerów krążą legendy. Według money.pl, ci o największych zasięgach za opublikowanie na swoim koncie zdjęcia inkasują od 20 do 50 tysięcy złotych. Na jeszcze wyższą zapłatę mogą liczyć po nakręceniu filmu czy kampanii reklamowej dla konkretnej firmy. Najbardziej znani twórcy, obserwowani przez 2-3 mln subskrybentów, zarabiają na tym 30-60 tys. złotych.

Czytaj też Ahmed mówił, że jest menadżerem. Zgubiło ją wrażliwe, kobiece serce 

Ile zarabia sądecka celebrytka?  

W jednym z wywiadów zdradziła, że stać ją na "przejazdy taksóweczką i może trzy torebki Gucci". Nowak musi jednak nieźle prosperować, skoro jakiś czas temu kupiła apartament w stolicy. Niedawno pochwaliła się tym jak mieszka, co oczywiście wpisuje się w internetowe trendy. To tak zwane apartament tour.

Tak więc zajrzyjmy  do domu sadeckiej milionerki Instagrama.

 Zobacz zdjęcia na następnej  stronie. Kliknij Tutaj   

StronyDziękujemy za przesłanie błędu