Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
12/01/2019 - 01:00

Szukamy największego bałwana Sądecczyzny. Przyślijcie zdjęcia!

Zima nie pożałowała nam śniegu, a to okazja do tego, żeby lepić bałwany. Kiedyś, gdy sypnęło białym puchem, stał niemal przed każdym domem. Teraz ta tradycja chyba nieco podupadła. A to przecież taka fajna zabawa, dla całej rodziny czy dla grupy przyjaciół, zwłaszcza na ferie. Dlatego zachęcamy czytelników Sądeczanina” do wspólnej zabawy.


Trzy śnieżne kule, marchewkowy nos, guziki z węgielków i stary garnek na głowę. Do tego obowiązkowa miotła. Tak wygląda klasyczny bałwan. Może być mały, duży i średni. Może być też wielki, wręcz ogromny.

Czytaj też Hardcorowcy, optymiści i udręczeni czyli sądeczanie pod śniegiem [WIDEO]

Zachęcamy wszystkich czytelników „Sądeczanina” do wspólnej zabawy. Ogłaszamy konkurs na największego bałwana. Można pofolgować swojej wyobraźni i ulepić wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju, a potem zrobić mu zdjęcie oczywiście w towarzystwie całej ekipy, która tworzyła śnieżne dzieło i przesłać mailem na adres [email protected] . Koniecznie proszę też podać „wzrost” bałwana i napisać, kto i gdzie go ulepił.

Czytaj też Ale fajnie zakręceni! Inni zbijają w sobotę bąki, oni rozwiązują zadania z matmy

Foty tych najpiękniejszych, najzabawniejszych i najbardziej oryginalnych opublikujemy w portalu. Mile będą widziane zdjęcia opatrzone krótkim tekstem, jak owe wspólne dzieło powstawało i jak dobra była przy tym zabawa.

[email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Dziękujemy za przesłanie błędu