Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 13 kwietnia. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
20/12/2020 - 23:20

Szkole Koło Caritas w Krynicy licytuje stroiki. Zbierają na dziecięcy pomnik

Szkolne Koło Caritas, działające przy Zespole Szkół Ponadpodstwowych im. Jana Pawła II w Krynicy rozpoczęło licytację stroików i ozdób świątecznych, które wykonali uczniowie. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na projekt budowy Grobu i Pomnika Dziecka Utraconego na krynickim cmentarzu!

Szkolne Koło Caritas, działające przy Zespole Szkół Ponadpodstwowych im. Jana Pawła II w Krynicy przez najbliższe, kilka dni organizuje licytację stroików i ozdób świątecznych, które wykonali uczniowie. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na projekt budowy Grobu i Pomnika Dziecka Utraconego na krynickim cmentarzu!

To już kolejna akcja, po zbiórce pluszaków i paczkach świątecznych dla domów dziecka, którą organizuje Szkole Koło Caritas.

Co pewien czas na stronie Szkolnego Koła Caritas pojawiają się zdjęcia z przygotowanymi pakietami stroików i ozdób. Podana jest również cena wywoławcza.- informują organizatorzy zbiórki.

- Licytujemy, wpisując w komentarzu deklarowaną kwotę, którą chcemy przekazać, zwiększając kwotę o pełne złotówki. Informacje o sposobie przekazania pieniędzy zostaną przekazane w prywatnej wiadomości po zakończeniu licytacji. Odbiór stroików będzie możliwy od poniedziałku, 21 grudnia w ZSP  lub na plebanii na Czarnym Potoku u ks. Pawła Śliwy.  (MK) Żródło i fot. Szkolne Koło Caritas Krynica-Zdrój.Dziękujemy za przesłanie błędu