Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
27/03/2023 - 11:00

Szansa na sukces: Viola wylosowała „TSA rock” i wyśpiewała pierwsze wyróżnienie

W programie "Szansa na sukces. Opole 2023", (26 marca) wystąpiła wokalistka Viola Marcinkiewicz z Krynicy-Zdroju. Gwiazdą odcinka był zespół rockowy TSA i jej lider Marek Piekarczyk. 28-letnia artystka wylosowała utwór „TSA rock” i otrzymała pierwsze wyróżnienie.

W programie "Szansa na sukces. Opole 2023" (26 marca) wystąpiła wokalistka Viola Marcinkiewicz z Krynicy-Zdroju. Ten odcinek muzycznego show był prawdziwą gratką dla miłośników mocnego uderzenia.

Na jurorskiej kanapie zasiedli członkowie rockowej grupy TSA, wraz z jej liderem Markiem Piekaczykiem. Dla wykonawców grupa przygotowała największe swoje przeboje.


Dla każdego z siedmiu uczestników Marek Sierocki losował utwór z listy piosenek zespołu. Violka śpiewała jako druga  "TSA rock" i otrzymała pierwsze wyróżnienie. 

czytaj też: Dziewczyna o czerwonych włosach, charyzmatyczna kryniczanka Violka w "Szansie na sukces" 

Chociaż zwyciężył Piotr Małkiewicz z utworem  "51" , Violi Marcinkiewicz należą się słowa uznania. Posiada charyzmę, piękny głosi i świetnie prezentuje się na scenie. Śpiewa od szóstego roku życia, kocha śpiewanie. Kilka lat temu gościła już w programie "Szansa na sukces", wtedy gwiazdą był zespół Acid Drinkers . (MK) fot. screen programu. 
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu