Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 kwietnia. Imieniny: Mai, Marcelego, Wadima
27/01/2020 - 14:05

Supersexy sześćdziesiątka w bikini. Majka Jeżowska robi furorę w internecie

Super seksi”, „Ale figura!”, „Czas się dla pani zatrzymał”... takie pełne zachwytu wpisy pojawiły się pod zdjęciem Majki Jeżowskiej, która na Instagramie pokazała się w skąpym bikini. Pochodzącej z Nowego Sącza piosenkarce stuknie w tym roku sześćdziesiątka. Jak ona to robi, że ma tak świetną figurę?

Czytaj też Fani Kordiana znowu w szoku. Czegoś takiego nikt się po nim nie spodziewał 

Nasza pochodząca z Nowego Sącza gwiazda estrady, która od lat z powodzeniem śpiewa dla kolejnych pokoleń dzieci, zrobiła sobie zimowy urlop i wyprawiła się do Tajlandii. Z fotek, jakie wrzuca na Instagram można wnioskować, że znakomicie się bawi. W dzień wygrzewa się w słońcu na plaży, robi sobie wycieczki, a wieczorem szaleje na parkiecie w nocnym klubie.

Na fanach piosenkarki największe wrażenie zrobiło zdjęcie, na którym  Jeżowska pokazała się  w skąpym, pomarańczowym bikini.  Artystce stuknie w tym roku sześćdziesiątka, ale figurę ma znakomitą. Internauci nie szczędzą jej komplementów.

„Super seksi”, ”O mamuniu... co za figura!”, „Jeju, jest pani przepiękna” , „Czas się dla pani zatrzymał” – to tylko niektóre, pełne zachwytu komentarze pod zdjęciem.

Dla Majki Jeżowskiej czas się zatrzymał? Jak ona to robi? Artystka chętnie opowiada plotkarskim portalom, że od dziesięciu lat jest na diecie wegetariańskiej, ale jak podkreśla, nie jest zwolenniczką kultu młodości i zdaje sobie sprawę ze swoich niedoskonałości.

Czytaj też W „Elektryku” dali nauczycielom zaproszenia na studniówkę… z prądem [WIDEO]

Piosenkarka jest bezpruderyjna i w tabloidach opowiada o intymnych szczegółach ze swojego życia.

- Seks to coś, co naprawdę lubię. Nie doszukujmy się w tym sensacji, przecież takie właśnie podejście powinien mieć każdy. Jeżeli jest inaczej, to znaczy, że z taką osobą coś jest nie tak. Owszem, żyjemy w kraju, w którym wielu wiele osób udaje, że tych rzeczy nie ma, nie podoba im się jakiekolwiek wspominanie o sferze erotycznej.

Czytaj też Odjechany pomysł Magistra Morsa. Takiego muralu jeszcze w Nowym Sączu nie było

Ale nie dajmy się zwariować – przecież to czynność tak samo niezbędna do życia, jak załatwianie czynności fizjologicznych, jedzenie czy picie; nie demonizujmy jej, nie traktujmy jak tematu tabu. Widzi pan, to naprawdę duży problem w tym kraju: wstydzimy mówić się otwarcie o rzeczach, które są absolutnie kluczowe dla naszego szczęścia" - mówiła Jeżowska w wywiadzie dla Natemat.pl. 

[email protected] fot. archiwum, InstagramDziękujemy za przesłanie błędu