Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 2 grudnia. Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
30/10/2020 - 10:25

Sum większy od człowieka! Nie uwierzycie ile waży ta ryba!

Nasza wędkarska stawka rośnie – dziś prezentujemy Wam zdjęcie suma, którego na starosądeckich stawach złowił Andrzej Jodłowski. Nie uwierzycie, jakie ma wymiary ta ryba.

Wczoraj zaprosiliśmy Was do nadsyłania zdjęć największych ryb, jakie udało się Wam złowić w tym sezonie. Po obejrzeniu zdjęć 20-kilowego amura z Jeziora Rożnowskiego i ważącego ok 12 kilogramów karpia ze starosądeckich stawów myśleliśmy, że nic już nas nie zaskoczy. Dziś przyznajemy – byliśmy w błędzie.

Zobacz też: Złowiliście w tym sezonie większe? Pochwalcie się, czekamy na Wasze zdjęcia

Na naszą skrzynkę redakcyjną członkowie Koła nr 20 PZW w Starym Sączu przesłali zdjęcia suma, którego śmiało można nazwać wręcz monstrualnym. Andrzej Jodłowski złowił bowiem bestię od długości 175 cm (autorka tego tekstu ma ledwie 172 cm wzrostu) i wadze aż 40 kilogramów.

Wiemy, że tym samym poprzeczka, którą postawiliśmy wędkarzom z Sądecczyzny mocno skoczyła w górę, ale jesteśmy przekonani, że macie w swoich archiwach zdjęcia bardziej imponujących okazów. Czekamy na nie pod adresem e.stachura@sadeczanin.info.Dziękujemy za przesłanie błędu