Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
16/01/2023 - 09:50

Studniówki czas zacząć! Tak bawili się uczniowie sądeckiej „Dwójki” [ZDJĘCIA]

Studniówki czas zacząć! Tak bawili się na tej wyjątkowej imprezie uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu. Zabawa trwała do białego rana. Z pewnością wszyscy uczniowie zapamiętają ten dzień na całe życie.

Bal studniówkowy to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. W tym dniu uczniowie na chwilę zapominają o nauce i zbliżającej się wielkimi krokami maturze i całkowicie oddają się tańcom i dobrej zabawie.

Z pewnością na długo swoją studniówkę zapamiętają uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu, którzy czekali na ten dzień przez cztery lata, a więc od dnia, w którym zaczęli naukę w sądeckiej „Dwójce”. Impreza odbyła w minioną sobotę (14 stycznia) w Willi Poprad w Rytrze. Wzięli w niej udział uczniowie klasy 4c, której wychowawczynią jest Edyta Pach.

Tę wyjątkową imprezę tradycyjnie rozpoczął polonez. Wszyscy uczniowie starali się jak najlepiej zatańczyć taniec, który ćwiczyli przez wiele tygodni. Później był uroczysty toast i program artystyczny. Nie zabrakło również podziękowań dyrekcji szkoły i nauczycielom. Zabawa trwała do białego rana, wszyscy wyglądali pięknie. Zresztą zobaczcie sami! ([email protected] Fot. II LO)

Studniówki czas zacząć! Tak bawili się uczniowie sądeckiej „Dwójki”
Studniówki czas zacząć! Tak bawili się na tej wyjątkowej imprezie uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu. Zabawa trwała do białego rana. Z pewnością wszyscy zapamiętają ten dzień na całe życie.Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu