Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
14/05/2021 - 06:00

Sławna Ola Nowak z Nowego Sącza po tv show: idę popłakać i wracam silniejsza

Przez program szła jak burza. Niemal każdy odcinek przynosił pochwały jurorów. Wszystko skończyło się w walce o udział w wielkim finale tanecznego show Dance, Dance, Dance. Nasza słynna sądecka influencerka Ola Nowak została poddana fali miażdżącej krytyki. Usłyszała, że strzeliła focha i zatańczyła „na odwal”. Gwiazda tę surową ocenę uważa za niesprawiedliwą i swoje zdanie przedstawia w mediach społecznościowych.

Choć była faworytką i zwycięstwo było w zasięgu ręki, niestety nie udało się. W walce o finał Ola Nowak i jej taneczny partner Damian Kordas odpadli z programu, choć byli uznawani za faworytów. Występem sądeckiej gwiazdy Instagrama szczególnie był rozczarowany najsurowszy z jurorów Agustin Egurrola, który celebrytce nie szczędził słów krytyki. Jak to wyglądało? Strzelanie focha i krecia robota. Ola Nowak kontra jury w telewizyjnym show

- Było bardzo dużo błędów i to bym jeszcze wybaczył, ale nie w interpretacji. To była jakaś walka o przetrwanie– stwierdził juror.

- Myślę, że choreografia mnie przerosła.  Było za dużo kroków, które w żaden sposób nie były dla mnie logiczne. Starałam się, ale nie wyszło - mówiła o swoim występie Ola.

- Ja mam takie wrażenie, że sama się nakręciłaś niepotrzebnie. To było w zasięgu twoich możliwości. Zamanifestowałaś swoje niezadowolenie. A to półfinał. Damian miał siłę i odwagę i walczył do końca – skwitował Egurrola. - A u ciebie to był lekki foszek.

Jeszcze dalej w swojej krytycznej ocenie poszła Joanna Jędrzejczyk. - Powinnaś to zrobić na sto procent. A ty to odwaliłaś. To było smutne i przykre i to było dla mnie trochę aroganckie – mówiła jurorka.

Ola Nowak nie może pogodzić się z porażką? Na Instagramie wylewa swoje żale. - Nie ukrywam, że jest mi bardzo przykro. Mój uśmiech przez łzy w programie, mówił sam za siebie. Ale mam poczucie, że dałam z siebie 100 procent! Czasami tak jest, że twój jeden zły dzień może przekreślić wszystko, nad czym pracowałeś. Idę sobie chwilę popłakać, a jutro wracam silniejsza! – napisała influencerka.

- W moją stronę poleciały takie pociski! Że zlekceważyłam tym tańcem Damiana, widzów, że przeze mnie odpadniemy, że zawiodłam wszystkich. Ja stoję i w duchu myślałam: Ola, nie popłacz się. Przez połowę ich wypowiedzi nie odzywałam się ani słowem, a już później, jak słyszałam coraz mocniejsze słowa, że ten taniec był lekceważący, arogancki… To nie jest na pewno powód, żeby używać takich słów i podważać wszystko, co zrobiłam w programie, jaką pracę w to włożyłam - żaliła się.

Nowak odniosła się też do samej produkcji programu, który nie jest nadawany na żywo. - No oczywiście, jak postprodukcja doda moją minę, jak mówię: nie mam siły i łapię się za głowę, no to widz uzna, że może Egurrola ma rację - oceniła influencerka.

Mimo wszystko po nieudanym występie Ola Nowak z  optymizmem przyznała, że na pewno będzie  się chciała rozwijać dalej tanecznie. - Załapałam bakcyla. Będę też kręcić swój teledysk do piosenki, która będzie bardzo taneczna – zapowiada gwiazda internetu z Nowego Sącza.

Łzy po przegranej już otarła i jej Instagram zapełnił się nowymi fotkami, gdzie prezentuje swoje wdzięki. ([email protected]) fot. screen TVP

Niedawni pisaliśmy też o naszych innych sławnych krajankach. U Justyny Kowalczyk wielka radość Justyna Kowalczyk jest w ciąży! Promienieje szczęściem [ZDJĘCIA] Joanna Kulig ma dobrą passę: To światowa gwiazda na topie. Nasza Joanna Kulig z Muszynki zarabia krocie!  Drogą do sławy kroczy też kolejna aktorka  z Nowego Sącza Piękna Angelika z Nowego Sącza podbija świat polskich seriali [ZDJĘCIA] 

Zobacz najnowsze zdjęcia pięknej Oli Nowak. Kliknij TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu