Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 sierpnia. Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
25/03/2020 - 08:00

Samolotowy nalot najważniejszych polityków czyli 5 lat temu w Nowym Sączu

To był gorący czas kampanii prezydenckiej. Nasza sądecka prowincja przeżywała prawdziwy nalot polityków. Newsem dnia była zapowiedź wizyty Jamisza Korwin- Mikkego, który miał przylecieć , w sensie dosłownym, samolotem. Miejscowi politycy krzątali się wokół swoich spraw. Prezydent Ryszard Nowak odbywał niczym Edward Gierek gospodarskie wizyty, politycy PO szukali posady dla byłego burmistrza Gorlic. Pięć lat temu były też z dobre wiadomości o budowie ścieżek rowerowych i złe wiadomości o wypadkach na drogach.

Będzie samolotowy nalot Korwin-Mikkego na Sądecczyznę

Był już Palikot, bronkobus bez Bronisława Komorowskiego i Magdalena Ogórek, która miała być, ale w końcu jej nie było. Teraz z przyjazdem do Nowego Sącza zapowiedziała się kolejna „gwiazda” prezydenckiej kampanii, Janusz Korwin Mikke. Będzie to prawdziwy polityczny desant, bo polityk przyleci samolotem Air Korwin One – donosiliśmy na łach „Sądeczanina|.

Na konferencje prasową Korwin-Mikke wybrał miejsce symboliczne, dawną siedzibę Optimusa, gorzki symbol 25-lecia polskiej transformacji ustrojowej. W firmie, która była polskim liderem w informatycznej branży, zniszczonej przez absurdalne prawo i aparat skarbowy mieści się teraz Powiatowy Urząd Pracy.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)