Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
13/09/2019 - 12:15

Sądeczanka Paulina Bołoz finalistką Miss Polski 2019. Powalczy o koronę i tytuł

18-letnia Paulina Bołoz, miss Galerii Trzy Korony znalazła się w ścisłym gronie finalistek, najpiękniejszych kobiet naszego kraju. Konkurs półfinałowy odbył się wczoraj w Świnoujściu. W grudniu sądeczanka powalczy o koronę i tytuł Miss Polski 2019.

W amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu odbył się półfinał Miss Polski 2019. W konkursie półfinałowym w tym roku wystartowały 42 kandydatki, z których jury wytypowało grupę 24 najpiękniejszych kobiet do grudniowych finałów Miss Polski 2019.

- Mam to. Jestem w gronie finalistek Miss Polski 2019 – mówi uradowana Paulina Bołoz

Zobacz też Paulina Bołoz będzie walczyła o finał konkursu Miss Polski

Paulina jest mieszkanką Krzyżówki (gmina Łabowa). We wrześniu rozpoczęła ostatni rok nauki w Technikum Organizacji Reklamy w Nowym Sączu. Jej marzeniem jest dalsza edukacja na studiach o kierunku Reklama i Public Relations. Uwielbia jazdę na rolkach i górskie wycieczki, do uprawiania których zachęcili ją rodzice. Ostatnie wakacje spędziła z przyjaciółmi na wyjazdach po polskich miastach i miasteczkach.

Zobacz też Jakie są pasje Pauliny Bołoz, kandydatki do korony Miss Polski 2019?

Półfinał Miss Polski 2019 poprzedziło kilkudniowe zgrupowanie nad morzem, podczas którego najpiękniejsze kobiety z całej Polski przygotowywały się do gali półfinałowej.

- Zgrupowanie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Po podróży byłam bardzo zmęczona, bo od rodzinnej miejscowości do Międzyzdrojów mam około 900 km. Już pierwszego dnia zaczęła się ciężka praca. Próby choreograficzne, sesje zdjęciowe, przymiarki i różne spotkania, które sprawiały, że ciągle się coś działo. Dla mnie było to świetne, bo nie lubię nudy. Dziewczyny, które poznałam okazały się naprawdę nie tylko piękne, ale i inteligentne z ciekawymi kierunkami studiów, ciekawą pracą np. w pokoju byłam z dziewczyną, która pracowała jako stewardessa. Cieszę się, bo również przeszła do finału, a złapałyśmy świetny kontakt - mówi w rozmowie z dziennikarzem "Sądeczanina" Paulina Bołoz. 

- Sam Półfinał Miss Polski 2019 odbył się w Amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu. Na scenie półfinałowej czułam się świetnie. Myślałam, że stres zje mnie od środka, a tymczasem czułam jedynie podekscytowanie tym, że zaraz wyjdę na scenę. Kiedy w końcu wyczytali moje nazwisko podczas ogłaszania finalistek, to chyba nawet lekko się potknęłam wychodząc z rzędu, ale nie wiem czy to z powodu zmarzniętych nóg, bo było naprawdę chłodno, czy z powodu emocji - wspomina. - Chce również pozdrowić półfinalistkę Martynę Nidecką, która towarzyszyła mi w drodze od konkursu regionalnego do półfinału.

MK, RG [email protected], fot. Paulina Bołoz

Paulina Bołoz finalistką Miss Polski 2019. W grudniu powalczy o koronę i tytuł
18-letnia Paulina Bołoz, miss Galerii Trzy Korony znalazła się w ścisłym gronie finalistek, najpiękniejszych kobiet naszego kraju. Konkurs półfinałowy odbył się wczoraj (6 września) w Świnoujściu. W grudniu sądeczanka powalczy o koronę i tytuł Miss Polski 2019.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)