Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lutego. Imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda
24/07/2020 - 16:50

Sądeccy myśliwi fundują wakacje dzieciom z Domu Dziecka

5 tysięcy złotych, tyle podopieczni z Domu Dziecka w Gorlicach otrzymali od myśliwych z naszego regionu. Dzięki tym pieniądzom dzieciaki będą mogły pojechać na wakacje.

Sądeccy myśliwi fundują wakacje dzieciom z Domu Dziecka

W kwietniu myśliwi z Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Nowym Sączu obejmującego m.in. powiaty nowosądecki, limanowski i gorlicki oraz Podhale przekazali ratownikom walczącym z epidemią COVID-19 62 tysiące złotych. Pieniądze rozdysponowane zostały do kilku placówek w naszym regionie w tym: Szpitala im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu, Szpitala im. dr J. Dietla w Krynicy-Zdroju i Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego.

Zobacz też: Zadzwoń do lekarza - tu znajdziesz numery poradni w całym regionie

W czerwcu z okazji dnia dziecka ci sami myśliwi sfinansowali i zorganizowali 40 paczek dla podopiecznych z trzech placówek działających pod szyldem Centrum Opieki nad Dzieckiem „Razem” w Gorlicach. Dziś już wiemy, że na tym wsparcie dla dzieciaków się nie skończyło. Przedstawiciel Zarządu Okręgowego PZŁ w Nowym Sączu – Łowczy Okręgowy Bogusław Rataj oraz sekretarz Koła Łowieckiego „Dzik” w Gorlicach – Janusz Kuś wręczyli vouchery o wartości 2 i 3 tys. złotych. Środki te pomogą dofinansować pobyt dzieci na koloniach letnich. I jak podkreślają myśliwi – na tym nie poprzestaną!

ES [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu