Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 19 kwietnia. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
19/12/2021 - 23:00

Są piękne. Dziewczyny z Nowego Sącza pokazują wdzięki na Instagramie [ZDJĘCIA]

Mówi się, że Nowy Sącz jest pełen pięknych kobiet. Cala armia urodziwych dziewczyn próbowała swoich sił w wyborach Miss Polski, gdzie sukces można przekuć na karierę modelki. Są jednak i takie, które swoje wdzięki pokazują na Instagramie, który także może stać się drogą do kariery.

Cała armia pięknych dziewczyn z Nowego Sącza co roku próbuje swoich sił w wyborach Miss Polski z nadzieją, że udział w konkursie otworzy im drogę do kariery modelki.  Ale są i takie, które próbują swoich sił na Instagramie, dzięki któremu można zrobić prawdziwą furorę w sieci. Tę drogę wybrała Ola Nowak. Jeszcze kilka lat temu nikt o niej nie  słyszał. Teraz jest jedną z największych gwiazd. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion osób. Rozpisują się o niej największe plotkarskie portale.

Czytaj też Godzi karierę z rodziną. Kasia Zielińska pokazała rozbrajające zdjęcie z synem  

Od zawrotnego tempa jej kariery może się zakręcić w głowie. Niedawno znalazła się w czołówce rankingu najbardziej wpływowych ludzi w sieci opublikowanym przez magazyn „Forbes.

Czy szanse na taką karierę mają i inne piękne dziewczyny z Nowego Sącza? Zobaczcie ich zdjęcia na Instagramie. To cała armia ślicznotek! Kliknij TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu