Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
17/06/2019 - 13:40

Rockmani zagrają dla potrąconego, porzuconego psa Bostona!

Chcecie z przytupem rozpocząć wakacje? Nie jest wam obojętny los psów przebywających w schroniskach? Zapraszamy was zatem na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już 19 czerwca w Nowym Sączu.

- Wolontariusze z gminnego schroniska w Wielogłowach zapraszają na koncert charytatywny na rzecz bezdomnych psów. Koncert organizowany jest pod hasłem „Nie kupuj, adoptuj, nie  porzucaj!” – mówi koordynatorka młodych wolontariuszy Małgorzata Surowiak zastrzegając, że całe przedsięwzięcie od zorganizowania miejsca po zaproszenie zespołów młodzi ludzie wzięli na siebie a są wśród nich uczniowie z sądeckich szkół. To już drugi raz, gdy działają w ten sposób. Ta edycja przedsięwzięcia jest wyjątkowa, bo wyjątkowy jest cel. W tym roku nie chodzi tylko o pieniądze na karmę czy inne potrzebne psiakom rzeczy.

Zobacz też: Przedsiębiorca ratuje psy ze schroniska. Piękna historia

- Dochód z biletów cegiełek będzie przeznaczony na rehabilitację naszego podopiecznego Bostona, psa który został porzucony i uległ wypadkowi – obrazuje Surowiak podkreślając, że pies z ograniczoną sprawnością ma zdecydowanie mniejsze szanse na adopcję, na znalezienie nowego domu niż zdrowy czworonóg. Dlatego tak ważne jest, by wyrównać szanse Bostona.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum GS w WielogłowachDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020