Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
10/09/2020 - 11:00

Przystojny chłopak z gór chce zostać Top Modelem

Ruszył dziewiąty sezon telewizyjnego show Top Model. Do kolejnego etapu programu udało się dostać chłopakowi z naszego regionu. Mikołaj Śmieszek trenował przez wiele lat piłkę nożną, ale zrezygnował z tego sportu, aby zająć się wybiegiem. Czy uda mu się zdobyć tytuł Top Modela?

Mikołaj Śmieszek w Top Model, źródło TVN

Obejrzyj także: Piękna Zuzanna Twaróg z Nowego Sącza walczy o koronę i tytuł miss

Mikołaj Śmieszek na castingach popularnego show stacji TVN pojawił się z piłką nożną. Chłopak, pochodzący z Rabki-Zdrój, od najmłodszych lat chciał zostać piłkarzem i konsekwentnie spełniał swoje marzenia. Przez kilka lat grał w szkółce Wisły Kraków.

Niestety, jego kariera piłkarza zakończyła się z powodu problemów z managerami i klubami.
- Straciłem chęci do grania – przyznał chłopak na castingu.

Mikołaj poczuł za to pociąg do mody. Na wybiegu najbardziej podoba mu się to, że na zaprezentowanie się, model ma tylko chwilę, a w dodatku będzie miał… powodzenie wśród dziewczyn. 19-latkowi udało się oczarować Joannę Krupę i Katarzynę Sokołowską, jurorki programu, kiedy pojawił się na wybiegu w skórzanej kurtce z frędzlami.

Dawid Woliński i Marcin Tyszka docenili z kolei jego wysportowaną i umięśnioną sylwetkę. Były piłkarz dostał 4 głosy na tak i tym samym, zakwalifikował się do dalszego etapu programu.

Chłopak z gór urzekł jurorów swoim optymistycznym nastawieniem i pewnością siebie. Jak sam podkreślił, o tym, że jest duszą towarzystwa, świadczy nawet jego nazwisko.

Jak chłopak z naszego regionu poradzi sobie w dalszych etapach programu i czy uda mu się dostać do domu modelów? Będziemy trzymać kciuki, żeby udało mu się wygrać tytuł kolejnego Top Modela. A wy jak myślicie: ma szansę w tym programie? (PS) Fot. screen TVN.

Zobacz także: Top Model z Krużlowej. Naprawdę podrywa 15 dziewczyn na miesiąc?Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)