Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 8 lipca. Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
13/12/2019 - 08:30

Prenumerata "Sądeczanina" w promocyjnej cenie! Voucher na zakupy w prezencie

Rozpoczynamy prenumeratę roczną miesięcznika "Sądeczanin" - teraz w bardzo promocyjnej cenie 50 zł (cena wraz z kosztem przesyłki miesięcznika na wskazany adres).

Miesięcznik "Sądeczanin" - najlepszy!
Jak zaprenumerować? W grudniowym wydaniu miesięcznika "Sądeczanina" na str. 98 znajdziesz informacje o prenumeracie wraz z numerem konta wydawcy. Wpłacając, nie zapomnij podać imienia i nazwiska oraz adresu prenumeratora. Prenumeratę można również zamówić telefonicznie: 18 475 16 31 lub mailowo: [email protected]

Vouchery w nagrodę za prenumeratęDodatkowo dla pierwszych trzech osób, które zakupią prenumeratę miesięcznika, mamy upominki w postaci voucherów, każdy o wartości 75 zł, na zakupy w nowo otwartym sklepie w Nowym Sączu. Sklep Action o powierzchni ok. 1000 m2, zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Gołąbkowice przy ul. Prażmowskiego 11.

Klienci znajdą w nim blisko 6000 produktów w 14 różnych kategoriach, obejmujących m.in. higienę osobistą, środki czystości, wyposażenie domu, dekoracje, rozrywkę, zabawki, majsterkowanie (DIY) oraz rzemiosło. Ponad 2000 artykułów będzie można kupić za mniej niż 5 zł!

Miesięcznik "Sądeczanin" to co miesiąc solidna porcja informacji o Sądecczyźnie. Miejsce rzeczowej debaty o współczesności, historii i tradycji. Są w nim fakty, opinie i komentarze autorów związanych z Sądecczyzną. Z "Sądeczanina" dowiesz się czym żyją mieszkańcy i cały region. Zapraszamy do lektury. Sądeczanie czytają "Sądeczanina"!
 Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)