Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 2 grudnia. Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
27/03/2020 - 17:10

Ponad 200 kilogramów mięsa gnije nad Kamienicą! Mało nam koronawirusa?

To już szczyt wszystkiego – ktoś wyrzucił nad Kamienicą ponad 200 kilogramów gnijącego mięsa. I choć zakrył to niebezpieczne składowisko plandeką, to i tak smród rozchodzi się na całą okolicę. Na szczęście Straż Miejska już działa.

Ponad 200 kilogramów mięsa gnije nad Kamienicą! Mało nam koronawirusa?

- Około 200 kilogramów mięsa leży wysypane koło Kamienicy, za mostem w prawo idąc od „Agaty”, 10 metrów od pierwszego basenu na prawo, czyli 10 metrów od wody – zaalarmował nas pan Jan, mieszkaniec Nowego Sącza.

Zobacz też:MMC Brainville: drukarki 3D mogą ratować życie, serwer dźwignąć e-learning

Skąd może pochodzić to mięso? Być może to przeterminowany towar z jakiegoś zamkniętego sklepu, hostelu czy ośrodka. – Ale na pewno nikt nie przywiózł tego za dnia. Musiał to zrobić – sądząc po zapachu – wczoraj wieczorem. Aż trudno mi sobie wyobrazić, jak można być tak bezmyślnym – komentuje pan Jan obawiając się, że jeśli mięso nie zostanie szybko usunięte, to stanie się wylęgarnią bakterii i wabikiem dla wszystkich okolicznych puszczanych wolno psów.

Sygnał z miejsca przekazaliśmy do komendanta Straży Miejskiej Ryszarda Wasiluka, który zobowiązał się do natychmiast do wysłania we wskazane miejsce patrolu. – Już działamy! – skwitował mundurowy. O tym, jak się skończy ta historia, poinformujemy po powrocie patrolu.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu