Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 28 października. Imieniny:Tadeusza, Narcyza, Serafina, Wioletty
22/12/2019 - 05:25

Pomysły na sylwestra (2). Sylwester dla singla nie jest stracony

Dobry pomysł na sylwestra zależy od tego, z kim mamy zamiar spędzić najważniejszą noc w roku. Największy wybór mają pary, bowiem z myślą o nich organizowana jest większość balów sylwestrowych. Trudniej jest singlom, którzy na tradycyjnym balu mogą czuć się skrępowani przez brak partnera lub partnerki. Sylwester singla nie musi być jednak nudny i pozbawiony szalonych wspomnień! Podpowiadamy, jak się bawić.

Coraz częściej w większych miastach takich jak Kraków, Katowice, Poznań i Warszawa, organizowane są imprezy sylwestrowe dedykowane dla osób samotnych. To świetna okazja, żeby kogoś poznać. Przy odrobinie szczęścia i kilku zbiegach okoliczności sylwestrowy wieczór może oznaczać koniec bycia singlem. 

Ciekawym pomysłem dla samotnych jest nocny maraton filmowy w domu albo w kinie. To doskonały moment, aby nadrobić serialowe zaległości, zająć czas i przetrwać sylwestrowy wieczór. Kino Helios zaprasza do zabawy sylwestrowej w towarzystwie gwiazd polskiego kina, podczas której będzie można zobaczyć filmy ,,Mayday" oraz ,,Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". W przerwie przewidziany jest noworoczny toast. Podczas drugiego maratonu przedpremierowo obejrzymy "Gorący temat" i "Judy". 

Zobacz też: Pomysły na sylwestra (3). Sylwester z dziećmi w domu

Zabawa sylwestrowa może być niezapomnianym przeżyciem, niezależnie od wybranego miejsca. Warto jednak pomyśleć o tym wcześniej i nie zostawiać organizacji na ostatnią chwilę. Można rozejrzeć się za sylwestrowymi spektaklami, koncertami i pokazami (np. w filharmonii) lub wybrać się na termy. W Chochołowie tegoroczny sylwester organizowany jest w stylu Hollywood. Warto rozważyć ciekawe propozycje spędzenia ostatniego dnia roku w górach.

Single mogą doskonale bawić się podczas miejskiego sylwestra albo na domówce ze znajomymi. Warto jednak przed przyjęciem zaproszenia zastanowić się, czy w towarzystwie sparowanych przyjaciół będziemy czuli się komfortowo.

Czytaj też: Nowy Sącz: niespodzianka na rynku w sylwestrową noc!

Oczekiwać na Nowy Rok można także w domu, na kanapie z popcornem albo urządzając sobie domowe SPA (propozycja polecana szczególnie paniom). Tym, którzy cieszą się, że 2019 rok dobiega końca, polecamy po prostu iść spać. Wdzięczni za wszystkie lekcje, jakie dał nam miniony rok, nabierzmy sił na wyzwania, jakie czekają na nas w 2020!

K.K., [email protected], fot. pixabay.com Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)