Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 sierpnia. Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
10/02/2020 - 11:00

Pomysły na niskobudżetowe walentynki. Jeszcze nie jest za późno!

Walentynki już niebawem, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent ani na to, jak spędzić romantyczny wieczór? Z pomocą ”Sądeczanina” nawet przy niewielkim budżecie możesz sprawić, że tegoroczne święto zakochanych będzie wyjątkowe!

Niezależnie od tego, czy lubimy obchodzić walentynki, ważne jest to, jaki stosunek ma do nich nasz partner. Jeśli obydwoje nie przywiązujecie większej wagi do takich świąt, poniższe pomysły i tak mogą się przydać na rocznicę znajomości, urodziny albo… przeprosiny!

Zima może nie jest najlepszym okresem na spacerowanie, ale dlaczego nie? Każda miłość miała gdzieś swój początek. Gdzieś po raz pierwszy się spotkaliście, w innym miejscu był wasz pierwszy pocałunek… Odwiedzenie miejsc, do których macie sentyment albo pomysł odtworzenia pierwszej randki to świetne rozwiązanie!

Z waszych wspólnych zdjęć możesz przygotować prezentację – krótki film z ulubioną piosenką w tle. Prezent będzie wyjątkowy, jeśli zdołasz zaskoczyć swojego partnera, przedstawiając zdjęcia, których Twoja miłość nie ma albo nie pamięta i będzie bardzo zaskoczona! Na każdym laptopie jest program do przygotowywania prezentacji. Nie potrzeba do tego żadnych specjalnych umiejętności. Będziecie mieli pamiątkę na lata!

Innym mało kosztownym pomysłem jest ułożenie z małych świeczek typu tealight hasła ,,kocham Cię”, serca albo innego romantycznego wzoru. Im większy napis, tym lepszy efekt. W dodatku można rozłożyć świeczki przed blokiem, w którym mieszka ukochana i poprosić ją, aby spojrzała przez okno… Zachwyt gwarantowany!

Kup drobiazg, a z szukania i odkrywania prezentu zrób prawdziwe show! Ukryj rzecz, którą kupiłeś i stwórz do niego drogę. Z pomocą ukrytych w mieszkaniu karteczek ze wskazówkami i zagadkami prowadź partnera do prezentu. Im więcej wymyślisz, tym dłużej będzie szukać i tym bardziej zadowolony będzie z sukcesu. Pamiętaj, że po ciemku trudniej będzie znaleźć prezent… Wskazówki możesz powiązać z waszymi wspomnieniami. ,,Szukaj prezentu w naszych wakacyjnych wspomnieniach” – ile czasu zajmie Twojemu partnerowi domyślenie się, że chodzi o album ze zdjęciami?

Czytaj też: Wyznaj miłość w walentynki w ręcznie pisanym liście. To działa!

Jeśli masz choć odrobinę zdolności kulinarnych, samodzielnie przygotowana kolacja zawsze będzie świetnym rozwiązaniem. W internecie znajdziesz przepisy na potrawy z afrodyzjakami. Połącz kilka pomysłów! Możesz zacząć od napisu z małych, płonących świeczek, połączyć spacer z kolacją (przecież zgłodniała!), a na koniec wręczyć jej pendrive’a z przygotowanym filmikiem ilustrującym wasze wspomnienia, do którego będzie musiała dotrzeć po ukrytych wskazówkach. Ten wieczór zapamiętacie na długo!

[email protected], fot. pixabay.com

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)