Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
19/06/2013 - 12:33

Pod patronatem Prezydenta: Duża Rodzina - Duża Radość

Skończyłeś 18 lat i mieszkasz w Nowym Sączu? Fotografia to Twoja pasja? Chciałbyś pokazać na zdjęciach radość rodziny wielodzietnej? A może chciałbyś się pochwalić Swoją rodziną, a przy okazji wziąć udział w zabawie jaką jest konkurs fotograficzny?
Prezydent Miasta Nowego Sącza zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem „Duża Rodzina – Duża Radość”
Zachęcamy do pokazania więzi rodzinnych. Ogromną frajdą może być wspólne robienie, wybieranie oraz przesyłanie do nas fotografii, które mogą stać się także wspaniałą rodzinną pamiątką.
Główną ideą konkursu jest promowanie rodzin wielodzietnych zamieszkałych w Nowym Sączu. Konkurs jest także działaniem promującym wdrażany w mieście program Nowosądecka Karta Rodziny.
Przedmiotem konkursu jest wykonanie trzech fotografii przedstawiających rodzinę wielodzietną, przy czym co najmniej jedna z nich musi przedstawiać całą rodzinę. Liczy się kreatywność, promocja wartości rodzinnych, estetyka. Dodatkowym walorem fotografii będzie promocja miejsc charakterystycznych dla Nowego Sącza.
W konkursie przewidziane są nagrody dla rodzin wielodzietnych przedstawionych na fotografiach. Zgłoszone prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy pokonkursowej zorganizowanej w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu.
Termin nadsyłania prac upływa 31 lipca 2013r. 
Prace można przesłać na adres [email protected] lub złożyć osobiście w Wydziale ds. Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Nowego Sącza (ul. Narutowicza 6, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30).
Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie, który dostępny jest na stronie http://www.nowysacz.pl/nowosadecka-karta-rodziny-konkurs

Źrodło: UM Nowy Sącz
fot. sxc.hu

 


Dziękujemy za przesłanie błędu