Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
12/10/2021 - 22:30

Piosenka jest dobra na wszystko. Joanna Kulig w utworze Kabaretu Starszych Panów

Od 28 września w sieci dostępny jest utwór, wraz z teledyskiem „Piosenka jest dobra na wszystko”, z udziałem Joanny Kulig. To pierwsza piosenka z projektu „Kabaret Starszych Panów. Laboratorium", w którym Szymon Komasa reinterpretuje te utwory.

"Piosenka jest dobra na wszystko" jest pierwszym utworem z projektu „Kabaret Starszych Panów. Laboratorium, w którym Szymon Komasa wspólnie z wybitnymi aranżerami, solistami, wokalistami oraz orkiestrą, reinterpretuje utwory z repertuaru tegoż kaberetu. W ten sposób artysta uhonorował twórczość Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego.

W utworze "Piosenka jest dobra na wszystko" zaśpiewała Joanna Kulig, utalentowana artystka pochodząca z Muszynki.
- Zapraszam Państwa na zapowiedź w postaci singla „Piosenka jest dobra na wszystko” nagranego przeze mnie w duecie z @szymkomasa, jego najnowszej płyty „Szymon Komasa - Kabaret Starszych Panów. Laboratorium” - napisała Joanna Kulig w mediach społecznościowych.

- Piosenkę autorstwa Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory nagraliśmy w aranżacji @alekdebicz, pod dyrekcją @radoslaw_labahua. Towarzyszyli nam wspaniali młodzi muzycy Santander Orchestra. "Piosenka jest dobra na wszystko", wraz z teledyskiem są dostępne w sieci od 28 września. (MK) fot. materiały prasowe Dziękujemy za przesłanie błędu