Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
12/06/2022 - 17:55

Piknik rodzinny w Zawadzie. Mieszkańcy doskonale się bawili [ZDJĘCIA]

Sobotniego popołudnia na stadionie w Zawadzie odbył się piknik rodzinny. Dopisała zarówno frekwencja jak i pogoda. Specjalne atrakcje zostały przygotowane dla najmłodszych, a całość wypadła bardzo okazale.

Jest kilka sposobów na spędzenie weekendowego popołudnia. W sobotę wiele osób wybrało udział w pikniku rodzinnym, który odbywał się na sądeckim osiedlu Zawada. Z całą pewnością nie żałują tej decyzji. Wszystko działo się na jednym ze znajdujących się tutaj boisk, przy pięknej słonecznej pogodzie.

Szczególnie zadowoleni mogą być najmłodsi, którzy uczestniczyli w różnych grach i zabawach. Był konkurs rzutów karnych, slalom z piłką na czas, strzały do celu czy mecz pokazowy rodzice kontra dzieci. Najlepsi otrzymywali nagrody. Nad przebiegiem konkurencji czuwali członkowie klubu LKS Zawada Nowy Sącz.

Nie zabrakło także dmuchanych zjeżdżalni i pokazów samochodów strażackich oraz policyjnych. Dzieci korzystały również z nowopowstałego placu zabaw, tuż obok boiska. Na wszystkich twarzach gościły tego dnia piękne uśmiechy. Piknik został sfinansowany z Budżetu Obywatelskiego. ([email protected], fot.: MP)

Piknik rodzinny w Zawadzie
Sobotniego popołudnia na stadionie w Zawadzie odbył się piknik rodzinny. Pojawiło się wielu mieszkańców osiedla, którzy doskonale się bawili.Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu