Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 9 czerwca. Imieniny: Anny-Marii, Felicjana, Sławoja
14/03/2022 - 12:55

Piękne półfinalistki Miss Województwa Małopolskiego 2022. Która z nich zwycięży?

Przed jurorami nie lada wyzwanie, bo w tegorocznej edycji konkursu piękności o koronę i tytuł Miss Województwa Małopolskiego powalczy aż 147 pięknych kobiet. Wśród nich są również sądeczanki. Rywalizacja z pewnością będzie zaciekła.

Ruszyła kolejna edycja konkursu piękności. W tym roku o koronę i tytuł Miss Województwa Małopolskiego powalczy 147 pięknych kobiet. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. O tym, która z półfinalistek zakwalifikuje się do wielkiego finału, dowiemy się już 19 marca. W tym dniu w Krakowie odbędzie się półfinał konkursu piękności, podczas którego jurorzy wybiorą kandydatki, które zmierzą się ze sobą w finale.

Na to, która z pięknych Małopolanek awansuje do finału, mają wpływ również internauci, którzy mogą głosować na swoje faworytki. Trzy półfinalistki z największą liczbą głosów otrzymają bezpośredni awans do finału. Głosować można na cztery sposoby: na Facebooku, na Instagramie, wysyłając SMS-y i kupując wirtualny bilet.

Udział w konkursie piękności pozwala na spełnienie marzeń. Dla wielu dziewcząt jest szansą na zrealizowanie swoich ambicji, życiowych planów, a także początkiem kariery w świecie reklamy czy modelingu.

Wśród osób, które znalazły się w gronie półfinalistek, są również sądeczanki:

Trzymamy mocno kciuki! ([email protected] Fot. Robert Kobylinski Photography)

Piękne półfinalistki Miss Województwa Małopolskiego 2022. Która z nich zwycięży?
Przed jurorami nie lada wyzwanie, bo w tegorocznej edycji konkursu piękności o koronę i tytuł Miss Województwa Małopolskiego powalczy 147 pięknych kobiet. Rywalizacja z pewnością będzie zaciekła.
Dziękujemy za przesłanie błędu