Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 czerwca. Imieniny: Christy, Helgi, Karola
03/12/2020 - 14:05

Piękne półfinalistki Miss Polski 2020. Wkrótce powalczą o awans do finału

Małopolska będzie miała bardzo silną kobiecą reprezentację w ogólnopolskim konkursie piękności. Do półfinału Miss Polski 2020 awansowało aż siedem pięknych kobiet z naszego województwa, które powalczą o awans do wielkiego finału. Nieco mniej, bo pięć pięknych kobiet z Małopolski awansowało do półfinału konkursu Miss Nastolatek Małopolski 2020.

Jury wyłoniło najpiękniejsze kobiety, które już wkrótce powalczą w półfinale o awans do kolejnego etapu konkursu piękności. Małopolska będzie miała bardzo silną kobiecą reprezentację. Do półfinału awansowało aż siedem pięknych kobiet z naszego województwa. Wśród nich znalazła się 23-letnia Barbara Kowalczyk, która jest mieszkanką Niedźwiedzia koło Limanowej.

- Decyzja o wzięciu udziału w tym konkursie była spontaniczna. Moja siostra podesłała mi formularz zgłoszeniowy, wypełniłam go i wysłałam. Dostałam się na casting. Następnie spośród dużego grona dziewczyn zostały wybrane półfinalistki, a potem już tylko czekaliśmy na werdykt jury, kto awansuje do finału. Ja miałam wielkie szczęście, bo otrzymałam wyróżnienie w postaci złotego biletu, co dawało mi awans do finału – wspominała jakiś czas temu w wywiadzie dla "Sądeczanina" Barbara Kowalczyk.

Zobacz też Barbara Kowalczyk walczy o koronę Miss Małopolski 2020. Czy to ona zwycięży?

23-latka na co dzień mieszka w Krakowie. Tam studiuje zaocznie i pracuje jako higienistka stomatologiczna.

- Zajmuję się głównie profilaktyką jamy ustnej. Badam swoich pacjentów pod kątem płytki nazębnej, robię profilaktyczne zabiegi takie jak wybielanie, piaskowanie czy usuwanie kamienia. Jestem też asystentką stomatologiczną, a więc pomagam lekarzom podczas zabiegów. W weekendy studiuję zaocznie. Mam bardzo mało czasu, ale staram się go jak najlepiej organizować i planować – wyjaśnia.  

Już wkrótce Barbara Kowalczyk powalczy o awans do wielkiego finału konkursu Miss Polski 2020. Kto jeszcze będzie reprezentował nasze województwo w półfinale?

Poznaj kolejną półfinalistkę. Przejdź na następną stronę...

Strony

Dziękujemy za przesłanie błędu