Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 8 lipca. Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
16/11/2019 - 02:05

Paulina Bołoz w kreacjach Violi Piekut. Przygotowuje się do finału Miss Polski

Już 8 grudnia Paulina Bołoz z Krzyżówki (gmina Łabowa) podczas 30. gali Miss Polski będzie się ubiegała o tytuł najpiękniejszej Polki 2019. W październiku, wraz z innymi 24 finalistkami, zjawiskowo prezentowała się w pięknych kreacjach z Atelier Viola Piekut. Pod koniec listopada 18-latka weźmie udział w zgrupowaniu.

Gala finałowa wieńcząca 30. edycję Konkursu Piękności zbliża się wielkimi krokami. Już 8 grudnia najpiękniejsze Polki powalczą o tytuł i koronę Miss Polski 2019. Region sądecki reprezentuje Paulina Bołoz.

18-latka mieszka na Krzyżówce w gminie Łabowa.  Zdobyła tytuł "Miss Galerii Trzy Korony" i podczas wyborów Miss Ziemi Sądeckiej 2019. We wrześniu znalazła się w gronie 24 finalistek, wytypowanych przez jury w Świnoujściu.  Obecnie rozpoczęło się głosowanie na Miss Polski Internetu 2019 i liczy na wsparcie sms-owe.

Kandydatki do tytułu Miss Polski 2019 już przygotowują się do finału. W podwarszawskich Markach odbyła się oficjalna sesja wizerunkowa. Finalistki, w tym Paulina prezentowały się przed obiektywem Marty Machy w kreacjach z Atelier Viola Piekut. Projektantka uczestniczyła w sesji, wspierała dziewczyny, udzielając im porad, jak najlepiej zaprezentować się.

Gala odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wybrana w Krynicy-Zdroju Miss Polski 2018 Olga Buława 8 grudnia Gali finałowej Miss Polski walczyć będzie w USA o koronę Miss Universe 2019. Dlatego na razie pozostaje tajemnicą, kto przekaże koronę i tytuł nowej Miss Polski.

Jubileuszową edycję konkursu Miss Polski poprowadzą Paulina Sykut- Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Materiały archiwalne skomentuje Zygmunt Chajzer, a rozmowy z na backstagu przeprowadzi Agnieszka Hyży. Poza pokazami mody, finał urozmaicą koncerty zespołu Kombii, Grzegorza Hyżego oraz Sylwii Grzeszczak. 

(MK) fot. organizator Miss Polski 2019Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)