Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 października. Imieniny: Racheli, Sławy, Teofila
31/05/2023 - 08:30

Otwierają baseny w Muszynie. To znak, że lato puka do drzwi

Mieszkańcy, turyści i kuracjusze, od 8 czerwca skorzystają z basenów na Zapopradziu w Muszynie. Ich otwarcie oznacza, że lato puka do drzwi.

Mieszkańcy, turyści i kuracjusze, od 8 czerwca skorzystają z basenów na Zapopradziu w Muszynie. Ich otwarcie oznacza, że lato puka do drzwi. W upalne dni trudno tu znaleźć miejsce postojowe dla samochodów.

- Wczasy na Majorce, czy na Malcie? Po co? Czy nie lepiej w Muszynie?- zapytuje burmistrz Jan Golba. 

- W tym roku baseny wzbogaciły się o wiele nowych atrakcji, które uczynią pobyt w tym miejscu jeszcze bardziej przyjemnym. Rezerwujcie swój czas, bo warto tu być i zrelaksować się tym uroczym zakątku Muszyny.

Na terenie kompleksu znajduje się m.in: tor przeszkód gąsienica, dmuchana zjeżdżalnia, boisko do piłki siatkowej, zewnętrzne stoły do tenisa, wypożyczalnia leżaków i rowerów elektrycznych, pole do minigolfa, restauracja i bar. 

Ile kosztuje wejście na baseny? 

W ubiegłym roku, za całodniowe korzystanie z kompleksu wodnego zapłaciliśmy 46 zł od osoby (bilet normalny). Wejście na trzy godziny kosztowało 34 zł, zaś bilet na 5 godzin był o 5 zł droższy. Mieszkańcy miasta i gminy Muszyna korzystali z dwudziestoprocentowej zniżki. Czy opłaty wzrosną, tego jeszcze nie wiadomo. (MK) fot. ilustracyjne (MK). Dziękujemy za przesłanie błędu