Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 18 kwietnia. Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Goœcisławy
18/04/2021 - 11:15

Ola z Nowego Sącza „smaczna i pikantna” w telewizyjnym tanecznym show [ZDJĘCIA]

I znowu zrobiła furorę! Influencerka Ola Nowak, sądecka milionerką z Instagrama, w kolejnym odcinku telewizyjnego show „Dance, Dance, Dance” zachwyciła jurorów. – Jesteś bardzo smaczna na scenie mówił z entuzjazmem znany tancerz i choreograf Agustin Egurrola.

To już półmetek programu. Już tylko cztery pary walczą o zwycięstwo w telewizyjnym tanecznym show „Dance Dance Dance”. Nasza faworytka z Nowego Sącza Ola Nowak  która tworzy duet z Damianem Kordasem, znanym kucharzem i youtuberem, znowu poszła jak burza.

Tym razem Ola i Damian zatańczyli do dyskotekowego hitu duetu J Balvin i Willy'ego William'a. Dynamiczny utwór wymagał od tancerzy zgranej współpracy.

Jak odnaleźli się w tej piosence?

- Nie wiem, jak to będzie. Jestem przerażona. Nigdy jeszcze nam tak źle nie poszło i nie zanosi się, żeby występ był lepszy - wyznała podczas treningu załamana Ola.

Czytaj też Gwiazdor disco polo rodem spod Limanowej zbija fortunę na miłości w Zakopanem 

Na opanowanie trudnej choreografii para miała ledwie pięć dni. Podobnie jak inni uczestnicy tanecznej rywalizacji Ola i Damian skarżyli się na zmęczenie spowodowane wielogodzinnymi, codziennymi treningami przez kilkanaście ostatnich tygodni. Jednak kiedy przyszło do scenicznej rywalizacji dali z siebie wszystko. Jurorzy zachwycali się Olą i wszyscy zgodnie przyznali, że jest dużo lepsza od swojego partnera.

- Ponownie zobaczyliśmy Olę w bardzo kobiecym wydaniu, gdzie było dużo uwodzenia i  seksapilu. Jak zawsze zrobiła furorę. Jest zwierzęciem scenicznym, chce zawładnąć sceną i publicznością – mówiła pięściarka Joanna Jędrzejczyk. - Mówię, dobra jest dycha, a tu wchodzi Damian i co się stało? Ola, później ci pokaże, jak mu sprawić lanie, żeby było dobrze następnym razem - komentowała występ Kordasa sportsmenka.

Czytaj też Tomasz Bulzak z Nowego Sącza jako Jezus w rockowej wersji Ewangelii [WIDEO]

- Damian, nie masz łatwego zadania. Ola jest coraz lepsza – komplementował sądeczankę najbardziej surowy w jury tancerz i choreograf Augustin Egurrola.

Umiejętnościami Oli zachwycała się też tancerka i prezenterka Ida Nowakowska. -   Ty nie masz scenicznego wzroku dziewczyno, tylko masz laser. W tej wytańczonej historii byłaś nie tylko smaczna, także rasowa i pikantna – chwaliła Olę Nowakowska.

Ola Nowak i Damian Kordas w kolejnych odcinkach muszą pokonać jeszcze trzy duety. Roksanę Węgiel i Oliwię Górniak, Stanisława Karpiela-Bułeckę i Annę Matysiak oraz Martę Paszkin i Pawła Bodziannego.

Z jakim wyzwaniem zmierzą się w kolejnym odcinku, przekonamy się już za tydzień. ([email protected]) fot. screen TVP2

Zobacz niesamowite zdjęcia Oli Nowak z programu Dance, Dance, Dance kliknij TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu