Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
12/06/2020 - 12:50

Nowy plac zabaw i siłownia w Koniuszowej. Jadąc na rowerze naładujesz telefon!

Nowoczesny plac zabaw, zewnętrzna siłownia i boisko do siatkówki plażowej już gotowe! Mieszkańcy Koniuszowej mogą od niedawna korzystać z obiektu sportowo-rekreacyjnego.

Niewykorzystany jak dotąd plac w centrum sołectwa zaczął służyć mieszkańcom Korzennej. Jesteśmy przekonani, że spełni oczekiwania nie tylko najmłodszego pokolenia, ale również nieco starszej młodzieży, rodziców i aktywnych dziadków. Oprócz urządzeń przeznaczonych typowo do zabawy na placu zabaw jest mini ścianka wspinaczkowa, tor przeszkód i szybka zjeżdżalnia.

Dorośli mogą skorzystać z siłowni plenerowej i poćwiczyć. Dzięki specjalnym maszynom będą mogli zrobić trening mięśni brzucha, pleców, rąk i nóg. Co ciekawe, wśród urządzeń jest też rower, który można wykorzystać jako ładowarkę do telefonu. Im szybciej jedziesz – tym krótszy czas ładowania baterii. Tuż obok siłowni zlokalizowane jest boisko do piłki plażowej. Wystarczy kilku znajomych i piękna pogoda, żeby spędzić w Koniuszowej wspaniałe popołudnie.

Zobacz też: Targowisko w Korzennej: po produkty przyjeżdżają tu nawet z Tarnowa!

Obiekt jest ogrodzony i w pełni bezpieczny. Wzdłuż znajdują się barierki ochronne, a chodnik jest wyłożony częściowo kostką, a częściowo miękkim materiałem poliuretanowym. Z tego względu rodzice nie będą musieli obawiać się o bawiące się dzieci.

k.kos@sadeczanin.info, fot. UG Korzenna

Dziękujemy za przesłanie błędu