Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lipca. Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
20/07/2015 - 15:19

Nowy plac zabaw dla dzieci, przy przedszkolu Misiek

30 czerwca przy Przedszkolu i Żłobku „Misiek" w Nowym Sączu otwarto nowy plac zabaw dla dzieci.
Angażując się w projekt istotnym dla nas było bezpieczeństwo naszych dzieci, bezpieczeństwo zaprojektowanego placu zabaw oraz najwyższa jakość zastosowanych certyfikowanych urządzeń i bezpiecznej nawierzchni. Dzieci w komfortowych warunkach mogą rozwijać swoją aktywność fizyczną, co stawia czoła nowym wyzwaniom i doświadczeniom całej gamy pozytywnych emocji u dzieci. Otwarty plac zabaw służy także dzieciom ze środowiska lokalnego.

Otwarcie placu zabaw połączyliśmy z zakończeniem roku szkolnego, w trakcie którego żegnaliśmy dzieci podejmujące po wakacjach naukę w szkole. Dyrektor w swoim przemówieniu mówiła o ogromnej odpowiedzialności instytucji Przedszkola za efektywne przygotowanie młodszych dzieci do podjęcia nauki szkolnej, o celu i kierunku wspomagania rozwoju tych dzieci, o wrażliwości instytucji na dynamicznie zmieniające się potrzeby dziecka oraz umiejętności dostosowania warunków, wymagań i zadań do tych potrzeb.

Rodzice i zaproszeni goście (wśród nich także podmioty środowiska lokalnego w ramach współpracy środowiskowej) mieli okazję wysłuchać krótkiego wykładu trenera Instytutu Komeńskiego w Warszawie-psychologa mgr Annę Kosk w ramach szkolenia 50-cio godzinnego, które odbywało się w Przedszkolu MISIEK "Zarządzanie jakością pracy przedszkola". Tematem wykładu było "Zabawa a przygotowanie do szkoły". Rodzice mogli skorzystać z indywidualnych porad psychologa, a dzieciom świetną zabawę przy muzyce zapewnili animatorzy z Bajkolandu.Art. sponsorowany 


Dziękujemy za przesłanie błędu