Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
11/01/2021 - 13:00

Nasza gwiazda z Kasiny Justyna Kowalczyk zachwyciła fanów nagrodą i kreacją

Ile nagród zdobyła, trudno zliczyć. Teraz nasza gwiazda narciarstwa biegowego z Kasiny Wielkiej swoją kolekcje powiększyła o nowe, cenne trofeum. Podczas dorocznej Gali Mistrzów Sportu 2020 otrzymała statuetkę Superczempiona. Justyna Kowalczyk jest plebiscytową mistrzynią. Nikt nie wygrał tego konkursu więcej razy niż ona. Podczas gali wyglądała oszałamiająco. Fani byli zachwyceni.

Swoją kolekcję Złotych Czempionów Justyna Kowalczyk pieszczotliwie nazywa „chłopakami” o czym donosi „Przegląd Sportowy”. W sumie zdobyła ich pięć, najwięcej w historii plebiscytu. Nigdy statuetki nie mogła odebrać osobiście. Zawsze w tym czasie walczyła o swój narciarski sukces.

Czytaj też Sądecka milionerka Instagrama na liście „Forbes” razem z Robertem Lewandowskim  

Teraz po zakończeniu zawodowej kariery wreszcie pojawiła się na gali i to w oszałamiającej  kreacji. Ubrana była w cekinową suknię. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z gali, podczas której towarzyszył jej mąż, Kacper Tekieli. "Piękni my" - napisała pod zdjęciem sportsmenka.

Jej fani byli zachwyceni.

Wyglądała Pani CUDOWNIE!!!! I te zjawiskowe nogiiiii do samego nieba!

Ale były też wpisy pełne tęsknoty za Justyną, najlepszą polską biegaczka w historii naszego sportu.

Jusia wróć do sportu. Bez Ciebie narciarstwo nie jest takie samo :(

Kowalczyk ma w dorobku pięć medali igrzysk olimpijskich – dwa  złote, srebrny i dwa  brązowe. Jest także dwukrotną mistrzynią świata oraz czterokrotną zwyciężczynią Pucharu Świata.

Na Twitterze  biegaczka przypomniała swój wpis sprzed dwóch lat, gdzie podsumowuje swoje osiągnięcia.

W czasie zawodowej kariery Justyna Kowalczyk łamała wiele barier i pisała mnóstwo pięknych historii – pisze o naszej gwieździe z Kasiny Wielkiej „Przegląd Sportowy”. -  Sprawiła też, że Polacy zaczęli oglądać pasjami ten sport, przyciągała przed telewizory miliony ludzi i dzięki katorżniczej pracy osiągała niezwykłe sukcesy. To one, połączone z bezkompromisową postawą sprawiły, że zdobyła serca kibiców.

Czytaj też Miłość jej służy. Nasza Justyna Kowalczyk jest wreszcie szczęśliwa [ZDJĘCIA]

Sama sportsmenka niejednokrotnie podkreśliła, że poza sportowymi sukcesami cieszy ją także i to, że Polacy coraz chętniej zaczęli zakładać biegówki. (jagienka.micjalik@sadeczanin.info) fot. InstagramDziękujemy za przesłanie błędu