Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 maja. Imieniny: Igi, Mamerta, Miry
25/04/2020 - 11:15

Nasz konkurs fotograficzny „Zamaskowani”. Zobaczcie fantastyczne zdjęcia!

Skoro przez tę okropną epidemię koronawirusa trzeba zakrywać nos i usta to można do tego podejść z humorem i fantazją. Dowodzi tego nasz konkurs fotograficzny pod hasłem „Zamaskowani”. Wszystkich czytelników zachęcamy do przesyłania fotek. Te, które otrzymaliśmy są naprawdę znakomite.

Jeśli nie można czegoś zmienić, to trzeba to polubić. Skoro już trzeba nosić maseczki, to można do tego podejść z fantazją i odrobiną poczucia humoru, dowiedli tego nasi czytelnicy, którzy przesłali swoje zdjęcia na ogłoszony przez nas konkurs.

Jedni, tak jak Kuba,  wykazali się czarnym humorem. Piotr „poszedł w horror”.

Zrobiłem zdjęcie idealnie pasujące do dzisiejszych realiów. Aby nie angażować innych osób wykorzystałem statyw i pobliski las. Maska przeciwgazowa "słoń" sprawdziła się idealnie. W połączeniu z żółtym sztormiakiem tworzy świetny kadr postapo, kontrastujący z szarą rzeczywistością.

Niektórzy wystylizowali się na agentów CBA.

Są też zdjęcia wysłane prosto z pracy.

Jest też fota z pleneru.

A co powiecie na to?

 Justyny wygląda jak dama z okresu dwudziestolecia międzywojennego!

Jeszcze inni, eksponowali wątki patriotyczne. Taką maseczkę ma sześcioletni Bartosz.

Mnóstwo osób szyje teraz maseczki. Te domowej produkcji bywają kolorowe i mają wesołe desenie. Czemu do tego nie mają one być ozdobne i pasujące do ubioru? Zachęcamy do robienia zabawnych zdjęć, tych w domu i tych w plenerze i  przesyłania na adres jagienka.michalik@sadeczanin.info

Napiszcie kilka słów o sobie i gdzie zdjęcie zostało zrobione. Te najlepsze zostaną nagrodzone. Mamy bony podarunkowe ufundowane przez Warsztat Zdrowia (rehabilitacja i masaż), które można wykorzystać do końca roku. Bony trafią do autorów pięciu najlepszych zdjęć.

Regulamin konkursu „Zamaskowani”.

Nasz konkurs fotograficzny „Zamaskowani”. Zobaczcie zdjęcia Skoro
Skoro przez tę okropną epidemię koronawirusa trzeba zakrywać nos i usta to można do tego podejść z humorem i fantazją


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020