Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
25/07/2023 - 18:15

To największa sądecka piękność? Jest fantastycznie zgrabna, jej uroda po prostu zniewala! [ZDJĘCIA]

Ponad dziesięć lat temu została uznana za najpiękniejszą Polkę. Kiedy Katarzyna Krzeszowska wkładała na głowę koronę najpiękniejszej miss, miała dwadzieścia cztery lata. Teraz jest po trzydziestce, ma dwoje dzieci i nadal olśniewa urodą i zgrabną figurą. Ostatnio prawdziwą furorę zrobiła podczas wyborów Miss Polski, gdzie wystąpiła w roli jurorki.

Swoje pięć minut przekuła w sukces

Dziesięć lat temu wygrała rywalizację o tytuł Miss Polski Jurorzy nie mieli wątpliwości, że to ona powinna włożyć koronę najpiękniejszej. Rok później w konkursie Miss World na Bali, otrzymała wyróżnienie. Potem był jeszcze tytuł czwartej wicemiss w konkursie Miss Supernational, organizowanym w jej rodzinnej Krynicy.

Swoje pięć minut w  tej rywalizacji na urodę Katarzyna Krzeszowska, absolwentka krakowskiej Akademii imienia Andrzeja Frycza Modrzewskiego, przekuła w zawodowy sukces.

Czytaj też Miłość Dody i naszego górala spod Łącka wystawiona na ciężką próbę? Czy Darek to wytrzyma [ZDJĘCIA] 

Z uzdrowiska do Warszawy

Z uzdrowiska przeprowadziła się do Warszawy, gdzie związała się z modową branżą i budowała swoją karierę. Były sesje zdjęciowe w  kraju i za granicą, pojawiała się w mediach… potem przyszedł czas na macierzyństwo. W 2017 roku urodziła syna, rok później wyszła za mąż.

Założenie rodziny godziła z pracą. Nawet wtedy, kiedy była już w ciąży brała udział w sesjach zdjęciowych z brzuszkiem.

Czytaj też Odlotowe dziewczyny z Nowego Sącza dały czadu. Podbiły już Amerykę i Europę!

Piękna bizneswoman

Teraz ma już dwójkę dzieci. W marcu ubiegłego roku doczekała się córki. Jest mamą na pełnych obrotach. W stolicy prowadzi własny biznes. Założyła atelier, w którym zatrudnia zdolnych projektantów, sztuki, mody, desingu. Współpracuje ze znanymi markami. Sama z wykształcenia jest grafikiem i jak mówiła w rozmowie z „Sądeczaninem”, ta praca jest jej pasją.

Czytaj też Zdjęcie, które pokazała Justyna Kowalczyk rozdziera serce. Od jej słów chce się płakać 

Czytaj też Co się takiego stało! Katarzyna Zielińska już tak nie wygląda [ZDJĘCIA] 

Przyćmiła urodą wszystkie misski ?

Krzeszowska, która jest już po trzydziestce,  znowu pojawiła się na wyborach Miss Polski, których gospodarzem był   Nowy Sącz. Tym razem wystąpiła w roli jurorki.  Zrobiła prawdziwą furorę. Zachwycała nie tylko urodą, niesamowitą figurą, ale także stylizacjami. ([email protected]) fot. Instagram

Zobacz najlepsze zdjęcia pięknej Katarzyny Krzeszowskiej. Kliknij TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu