Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
01/12/2018 - 13:40

Najprzystojniejsi mężczyźni świata powalczą w konkursie piękności w Krynicy

Najprzystojniejsi mężczyźni świata otrzymali już pierwsze tytuły. Finaliści Mister Supranational 2018 na zgrupowaniu w Szczawnicy przygotowują się do konkursu piękności, który odbędzie się 9 grudnia w Krynicy.

Najprzystojniejsi mężczyźni z całego świata przebywają obecnie w Szczawnicy. Od 25 listopada  uczestniczą w sesjach zdjęciowych, realizują materiały filmowe, rywalizują w konkursach tematycznych, a także poznają walory szczawnickiego uzdrowiska.

Podczas gali, która odbyła się pierwszego dnia grudnia z rąk Miss Supranational 2017 Jenny Kim i Mistera Supranationa 2017 Gabriela Correa pierwsi laureaci otrzymali tak zwane tytuły komplementarne.

Panowie zaprezentowali się w garniturach, kolekcji casualowej oraz spodenkach plażowych.

Nasz kraj reprezentuje Jakub Kucner, Mister Polski 2017, model i trener personalny. Ma 30 lat, ukończył Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Na swoim koncie ma  występy w serialach, produkcjach filmowych.Prowadził pokazy mody, koncerty oraz gale.  Zajmuje się też pomocą humanitarną dla głodujących dzieci w Afryce. W konkursie międzynarodowym Mister Global 2018 w Tajlandii zdobył tytuł drugiego wicemistera.

Galę w Szczawnicy uświetnił występ zespołu Lachersi, grającego utwory Lachów sądeckich. W wyborach Mister Supranational 2018 weźmie udział 40 młodych, ambitnych i wysportowanych mężczyzn. Walczyć będą  o tytuł najprzystojniejszego i  nagrody o wartości 30 tysięcy USD.

Najpiękniejsze kobiety świata przebywają teraz  na zgrupowaniu w Sudetach, w Karpaczu, a 28 finalistek Miss Polski  gości w Racławicach.

(MK) fot. aut.

Elegancko i na sportowo.Najprzystojniejsi panowie świata z pierwszymi tytułami
Pierwsze tytuły najprzystojniejszych panów świata - rozdane.Zobacz galerię


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe