Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
06/06/2022 - 15:10

Najpiękniejsze sądeckie dziewczyny. Te ślicznotki podbiją Instagram [ZDJĘCIA]

Najpiękniejsze są sądeckie dziewczyny? Dowodzą tego nie tylko wybory miss nastolatek, czy miss Polski, gdzie do rywalizacji na wdzięki, co roku staje cała armia ślicznotek z naszego miasta i okolic marzących o karierze modelki. Są jednak i takie, które wierzą, że drzwiami do kariery może się stać Instagram.

Tę drogę wybrała Ola Nowak. Jeszcze kilka lat temu nikt o niej nie  słyszał. Teraz jest jedną z największych gwiazd. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion osób, na YouTube, dwa miliony. Te wskaźniki ciągle idą w górę.

Czytaj też Joanna Kulig zrobiła to pierwszy raz. Co się musi dziać z tego powodu Muszynce!

Jakiś czas temu sadecka celebrytka znalazła się w zestawieniu magazynu „Forbes” najbardziej wpływowych osób w polskim internecie, gdzie zyskała większą sławę od słynnej modelki Joanny Krupy.   W rankingu See Bloggers oraz Influtool TOP 100 znalazła się w ścisłej czołówce, obok takich największych gwiazd jak Robert Lewandowski i  jego żona Anna czy słynny Youtuber Friz. Nowak zyskała w zestawieniu ósmą lokatę. Wyprzedziła jedną z najpopularniejszych aktorek Julię Wieniawę

Czy o takiej karierze marzą  urodziwe sądeckie dziewczyny, które wdzięki pokazują na Instagramie?

Zobaczcie, jakie są piękne. Kliknij TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu