Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
11/10/2023 - 20:00

Najpiękniejsza sądecka bizneswoman. Jej uroda może przyprawić o zawrót głowy! [ZDJĘCIA] [WIDEO]

Ponad dziesięć lat temu została uznana za najpiękniejszą Polkę. Kiedy Katarzyna Krzeszowska wkładała na głowę koronę najpiękniejszej miss, miała dwadzieścia cztery lata. Teraz jest po trzydziestce, ma dwoje dzieci i nadal olśniewa urodą i zgrabną figurą. Swoje pięć minut w rywalizacji na urodę przekuła w zawodowy sukces.

Zgarniała korony najpiękniejszej

Dziesięć lat temu wygrała rywalizację o tytuł Miss Polski Jurorzy nie mieli wątpliwości, że to ona powinna włożyć koronę najpiękniejszej. Rok później w konkursie Miss World na Bali, otrzymała wyróżnienie. Potem był jeszcze tytuł czwartej wicemiss w konkursie Miss Supernational, organizowanym w jej rodzinnej Krynicy.

Swoje pięć minut w  tej rywalizacji na urodę Katarzyna Krzeszowska, absolwentka krakowskiej Akademii imienia Andrzeja Frycza Modrzewskiego, przekuła w zawodowy sukces.

Czytaj też Zarabia krocie i wygląda teraz jak milion dolarów. Nasza Joanna Kulig z Muszynki na światowym topie [ZDJĘCIA] 

Z Krynicy do Warszawy

Z uzdrowiska przeprowadziła się do Warszawy, gdzie związała się z modową branżą i budowała swoją karierę. Były sesje zdjęciowe w  kraju i za granicą, pojawiała się w mediach… potem przyszedł czas na macierzyństwo. W 2017 roku urodziła syna, rok później wyszła za mąż.

Czytaj też Jedni się rozwodzą, oni są razem pół wieku. Jakie są tajemnice ich małżeńskiego szczęścia [ZDJĘCIA]

Swoje pięć minut przekuła w biznesowy sukces

Teraz ma już dwójkę dzieci. W marcu ubiegłego roku doczekała się córki. Jest mamą na pełnych obrotach. W stolicy prowadzi własny biznes. Założyła atelier, w którym zatrudnia zdolnych projektantów, sztuki, mody, desingu. Współpracuje ze znanymi markami. Sama z wykształcenia jest grafikiem i jak mówiła w rozmowie z „Sądeczaninem”, ta praca jest jej pasją.

Czytaj też Odrzutowiec, jacht, bajeczna rezydencja… tak rozpieszcza młodą żonę miliarder, który prowadzi biznes w Krynicy [ZDJĘCIA] 

Przyćmiła urodą wszystkie misski ?

Krzeszowska, która jest już po trzydziestce,  ostatnio znowu pojawiła się na wyborach Miss Polski, których gospodarzem był   Nowy Sącz. Tym razem wystąpiła w roli jurorki.  Zrobiła prawdziwą furorę. Zachwycała nie tylko urodą, niesamowitą figurą, ale także stylizacjami. ([email protected]) fot. Instagram

Czytaj też Kto wygra wybory parlamentarne? Jasnowidz Krzysztof Jackowski już to wie

Zobacz najlepsze zdjęcia i filmiki pięknej Katarzyny Krzeszowskiej. Kliknij TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu