Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
08/03/2020 - 16:20

Najnowszy numer miesięcznika "Sądeczanin" kupisz w Trzech Koronach!

Już jest! Od kilku dni wśród sklepowych półek z prasą i książkami znaleźć można najnowszy numer miesięcznika "Sądeczanin". Gazeta jest dostępna w kiosku Inmedio w sądeckiej galerii Trzy Korony.

W najnowszym, marcowym wydaniu miesięcznika "Sądeczanin" znajdziecie dodatek, w którym przedstawiliśmy wspaniałą trzynastkę kandydatów nominowanych do plebiscytu Sądeczanin Roku 2019. Zwyciężczynią konkursu została Maria Kogut. W gazecie przeczytacie również o konkursie literackim im. ks. prof. Bolesława Kumora oraz o 2. Sądeckich Targach Książki, które w tym roku organizowane były w krynickiej Pijalni Głównej.

Kiosk Inmedio zlokalizowany jest na parterze, naprzeciwko restauracji Browar Trzy Korony i tuż obok kawiarni Grycan. Mieszkańcy Sądecczyzny, którzy chcą oddać swój głos w V Plebiscycie Medycznym, organizowanym w ramach seminarium ,,O zdrowiu sądeczan", w najnowszym numerze znajdą kupon, który można wypełnić i w ten sposób wesprzeć swojego faworyta. Głosować można również wysyłając SMS oraz przesyłając formularz dostępny online. 

Kliknij i zobacz, gdzie jeszcze możesz kupić "Sądeczanina". Jeśli posiadasz w swojej ofercie naszą gazetę - napisz do nas, prześlij zdjęcia i pochwal się swoim punktem sprzedaży. Warto być na bieżąco.

[email protected], fot. KKDziękujemy za przesłanie błędu