Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
07/12/2019 - 20:10

Mikołaj relaksował się na łyżwach. Rozdawał słodkości kryniczanom

Na krynickim lodowisku zapowiadaną wizytę złożył Mikołaj. Po wyczerpującym dla niego 6 grudnia, następnego dnia podczas ślizgawki relaksował się na łyżwach. Gość z dalekiej Laponii nie zapomniał o słodkich upominkach dla wszystkich uczestników zabawy.

Na imprezie mikołajkowej, zorganizowanej w hali lodowej MOSiR w Krynicy-Zdroju bawiły się zarówno rodziny z dziećmi, nastolatkowie, jak i seniorzy. Lodowisko zapełniło się po brzegi małymi hokeistami KTH i dziewczynkami trenującymi jazdę figurową. Byli tacy, którzy pewnie sunęli na łyżwach, ale i początkujący łyżwiarze.

Punktem kulminacyjnym spotkania kryniczan na lodowisku była wizyta Mikołaja. Po wyczerpującym dla niego 6 grudnia, następnego dnia relaksował się na łyżwach.

Gość z dalekiej Laponii nie zapomniał o słodkich upominkach dla wszystkich uczestników zabawy ma lodzie. Na lodowisko i spotkanie z Mikołajem zaprosił mieszkańców uzdrowiska Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krynicy -Zdroju.

(MK) fot. aut.

Mikołaj relaksował się na łyżwach. Rozdawał słodkości kryniczanom
Na krynickim lodowisku zapowiadaną wizytę złożył Mikołaj. Po wyczerpującym dla niego 6 grudnia, następnego dnia podczas ślizgawki relaksował się na łyżwach. Gość z dalekiej Laponii nie zapomniał o słodkich upominkach dla wszystkich uczestników zabawy.Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu