Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
11/05/2024 - 15:45

Michał Szczygieł wydał nowy utwór w niezwykłym duecie!

Urodzony w Nowej Wsi koło Nowego Sącza Michał Szczygieł, finalista programu The Voice of Poland wciąż zaskakuje. Artysta dużo koncertuje, a w 10 maja miała miejsce premiera utworu: „I że czuje się sam”, w którym śpiewa razem z Julią Rocka, z która też napisał tekst i muzykę do tego utworu. 


Michał Szczygieł  uczęszczał do II Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu. Jego życie diametralnie zmieniło się w 2017 roku, kiedy to wziął udział w przesłuchaniach do ósmej edycji programu TVP2 The Voice of Poland. W finale tego programu zajął 3 miejsce w głosowaniu widzów.  Jego debiutancki singiel zatytułowany: ”Nic tu po mnie” ukazał się 7 marca 2018 roku. Za tę piosenkę w 2019 roku otrzymał nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka.


Jego pierwszy album zatytułowany: „Tak jak chcę” ukazał się w 2021 roku i zdobył status platynowej płyty. Artysta ma na koncie 2 albumy studyjne i wiele singli. 


Utwór: „I że czuje się sam” jest produkcji Michała Głomskiego, który jest również współautorem muzyki. Michał Szczygieł śpiewa i występuje w teledysku razem z Julią Rocka — piosenkarką i aktorką. Premiera miała miejsce 10 maja. Utworu można posłuchać poniżej:

([email protected]), fot. Instagram


Dziękujemy za przesłanie błędu