Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
18/03/2020 - 15:50

Marzec z Gródkiem nad Dunajcem w kalendarzu „Sądeczanina”

W marcu w kalendarzu "Sądeczanina" towarzyszy nam gmina Gródek nad Dunajcem, która dzięki Jezioru Rożnowskiemu jest turystycznym rajem dla żeglarzy. Ale jezioro to tylko jedna z licznych atrakcji.

Nasz kalendarz na 2020 rok, zapełniony jest datami sportowych imprez w poszczególnych gminach. Gospodarzem marca jest Gródek nad Dunajcem.

To prawdziwy raj dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas.  Nad Jeziorem Rożnowskim są wspaniałe warunki do uprawiania różnych form turystyki, sportu i rekreacji. To między innymi miejsca do kąpieli, plaże, przystanie i wypożyczalnie sprzętu wodnego, rejsy statkiem, szlaki piesze i rowerowe, boiska do piłki nożnej i siatkówki plażowej.

W czasie Dni Jeziora Rożnowskiego, które przypadają na  lipiec – sierpień, odbędą się Regaty Żeglarskie o Puchar Heron Live Hotel, Regaty Żeglarskie o Puchar Zatoki Bartkowskiej, Regaty o Puchar Prezesa Tauron Ekoserwis, Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar "Zabucza", turnieje w siatkówce plażowej oraz maraton pływacki. Jesienią i zimą 2020 odbywa się turniej piłkarski pod nazwą  Gokowska Liga Futsalu.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)