Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
13/01/2022 - 11:40

Mamy zwycięzcę! To najpiękniejsza iluminacja świetlna Sądecczyzny [ZDJĘCIA]

Konkurs na najpiękniejszą świąteczną iluminację świetlną Sądecczyzny rozstrzygnięty! Zwycięzcą został Grzegorz z Chełmca, który w finałowym głosowaniu wyprzedził dwóch innych kandydatów. Jak sam przyznaje, do przygotowania dekoracji użył 2,5 tysiąca lampek.

Święta Bożego Narodzenia już dawno za nami jednak ich radosny wymiar cały czas trwa. Mówią nam o tym m.in. świąteczne wystroje, które nadal znajdują się w naszych domach i podwórkach. Wciąż czuć niesamowity klimat.

Kilka tygodni temu ogłosiliśmy konkurs na najlepszą iluminację świetlną Sądecczyzny. Tego typu wyzwania znane nam były do tej pory głównie z filmów. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by przenieść je także na nasz lokalny grunt.

Finałowa trójka, na którą mogliście oddawać swoje głosy prezentowała bardzo wysoki poziom. Wystrój był cudowny. O zwycięstwo walczyli: Karol z Rożnowa, Dominika z Nowego Sącza i Grzegorz z Chełmca. To właśnie ten ostatni wzbudził największą sympatię naszych czytelników i wygrał.

Jak sam przyznaje, przygotowanie takiego wystroju zajęło mu dwa tygodnie, a samo rozłożenie dwa dni. Dom i podwórko stroi już od 15 lat, według podobnego schematu, wprowadzając raz na jakiś czas drobne innowacje. Łącznie do ozdobienia wykorzystał około 2,5 tys. lampek. Iluminacja robi wrażenie. Gratulujemy!  (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: Grzegorz z Chełmca)

Zobacz zdjęcia na kolejnych stronachDziękujemy za przesłanie błędu