Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
09/06/2020 - 14:10

Lista celebrytów bez matury. Osiągnęli sukces, choć uczyć się nie chcieli

Ślęczenie nad książką zarwane noce, zakuwanie, wszystko po to, żeby zdać maturę, potem dostać się na studia i zdobyć solidne wykształcenie. To powoli wykuwana droga do sukcesu. Ale, jak się okazuje niektórzy i bez nauki zrobili wielką karierę. Kto jest na liście celebrytów, którzy nie zawracali sobie głowy egzaminem dojrzałości? Między innymi Agnieszka Chylińska, która zasłynęła kultowym „pozdrowieniem” – Nauczyciele, (f... off), nienawidzę was.

Na liście celebrytów bez matury prym wiodą gwiazdy show biznesu. Są na niej starzy wyjadacze, którzy od lat królują na estradzie, jak i ci, którzy na rynku muzycznym pojawili się niedawno? Są też i tacy, którzy „bez papierka” stali się znanymi aktorami, pisarzami, sportowcami, dziennikarzami i politykami.

Kto zatem nie ma matury? Topową wokalistką, która nie zdała egzaminu dojrzałości  jest Agnieszka Chylińska, która  karierę muzyczną rozpoczęła już w szkole średniej. Do egzaminu dojrzałości piosenkarka nie podeszła, bo jak mówiła w licznych wywiadach, wolała spełnić swoje marzenia o karierze na scenie. Zasłynęła z „kultowego” przemówienia podczas wręczania statuetek muzycznej nagrody Fryderyk, jaka otrzymała za debiut na płycie zespołu O.N.A.

Podziękowała najbliższym  a skończyła na pamiętnym „pozdrowieniu” – Nauczyciele, (f... off), nienawidzę was. W ten sposób  dała do zrozumienia, że mimo ostrej krytyki, dotarła do miejsca, do którego zawzięcie dążyła kosztem edukacji i maturalnego papierka.

Kto jeszcze jest na liście celebrytów bez matury?   Zobacz na następnej stronie.

StronyDziękujemy za przesłanie błędu