Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
24/12/2020 - 09:25

Łabowa: Bombki od mieszkańców zawisły na choinkach w urzędzie [ZDJĘCIA]

Bombki z cekinów, dzwoneczki z opakowań po jogurtach, bańki z czapeczkami i te z kordonka – te ozdoby wykonali mieszkańcy i uczniowie ze szkół podstawowych z gminy Łabowa. Dzięki nim, pomimo trudnych czasów, urzędnicy mogli poczuć odrobinę świątecznej normalności.

Fot. UG Łabowa

Świąteczna atmosfera zagościła w Urzędzie Gminy w Łabowej. Odnowiona fasada budynku jest teraz oświetlona i przystrojona świątecznymi lampkami. W Łabowej stawiają na biel i czerwień, nawiązując do kolorów polskiej flagi oraz herbu gminnego.

Fot. UG Łabowa

W urzędzie stanęły również żywe choinki, ozdobione wykonanymi ręcznie bombkami. Ozdoby wykonali mieszkańcy oraz uczniowie szkół podstawowych z całej gminy, którzy co roku zaskakują urzędników swoim talentem i zaangażowaniem.

Fot. UG Łabowa

Piękne patriotyczne bombki z kordonka przygotowały Maria Lach oraz Zofia Sołtys. Seniorki na wykonanie ich poświęciły cały rok. Uczniowie wykazali się za to sporą kreatywnością. Na łabowskich choinkach można zobaczyć bombki rysowane, wyklejane czy wykonane z cekinów. Dzieci pokazały również, że z każdego materiału można zrobić ozdobę świąteczną. Do łabowskiego urzędu trafiły dzwoneczki z plastikowych pojemników po jogurtach.

Fot. UG Łabowa

Urzędników zachwyciły również bańki z ręcznie wiązanymi czapeczkami. – Bardzo się cieszę, że mamy tak kreatywnych i utalentowanych mieszkańców. Ozdoby wykonane w gminie Łabowa powoli stają się materiałem promującym twórcze umiejętności naszej społeczności – chwaliła ozdoby wójt gminy, Marta Słaby – Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję. (s.siwulska@sadeczanin.info, fot. UG Łabowa)

Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne przystroiły łabowskie choinki
Bombki z cekinów, dzwoneczki z opakowań po jogurtach, bańki z czapeczkami i te z kordonka – te wszystkie ozdoby wykonali mieszkańcy i uczniowie ze szkół podstawowych z gminy Łabowa. Dzięki nim, pomimo trudnych czasów, urzędnicy mogli poczuć odrobinę świątecznej normalności. Zobaczcie wszystkie piękne ozdoby.


Dziękujemy za przesłanie błędu