Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
24/08/2020 - 23:25

Korekta rozkładu jazdy pociągów od niedzieli. Zobacz, jak będą kursowały

W niedzielę 30 sierpnia wejdzie w życie korekta rozkładu jazdy na kolei. Obejmie między innymi pociągi kursujące na trasie Kraków Główny-Nowy Sącz-Krynica. Zmiany będą obowiązywały do 7 listopada.

Od niedzieli 30 sierpnia wejdzie w życie korekta rozkładu jazdy pociągów, która będzie obowiązywała do 7 listopada 2020 roku. Obejmie ona m.in.: składy na linii Kraków Główny - Krynica-Zdrój oraz Kraków Główny - Tarnów - Nowy Sącz - Krynica-Zdrój  i Kraków Główny/Nowy Sącz-Stróże - Jasło. (POBIERZ ROZKŁAD JAZDY)

Muszyna - Poprad od 30 sierpnia do 6 września (POBIERZ ROZKŁAD JAZDY MUSZYNA - POPRAD)


Na tory powracają pociągi do Jasła. Od niedzieli 27 września na trasę powrócą kursy pociągów Kraków Główny - Jasło i Jasło -Nowy Sącz (piątki) oraz Nowy Sącz-Gorlice- Jasło i Jasło-Kraków (w niedziele). (POBIERZ ROZKŁAD JAZDY) Podobnie jak przed wakacjami, pociągi będą skomunikowane na stacji Jasło z wybranymi pociągami z i w kierunku Rzeszowa oraz Zagórza.

Zobacz też: Wielkie plany Jakubasa. Newag jak światowy koncern

Czasowe utrudnienia na trasie Tarnów - Krynica

W związku pracami torowymi prowadzonymi na różnych odcinkach linii kolejowej Tarnów-Nowy Sącz-Krynica-Zdrój, od 14-19 września za wszystkie pociągi uruchamiane na tej trasie wprowadzona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa (ZKA).

Utrudnienia dotyczyć będą wszystkich składów relacji Kraków-Nowy Sącz oraz Kraków-Krynica-Zdrój. Przesiadka z pociągu na autobus zastępczy będzie na stacji w Tarnowie.

W związku z zamknięciem mostu na Kamienicy, w okolicy przystanku kolejowego Nowy Sącz-Jamnica i konieczności przejazdu autobusów zastępczych na odcinku Nowy Sącz-Grybów drogą okrężną, uruchomione zostały kursy uzupełniające Nowy Sącz-Jamnica-Grybów, zapewniające dowóz do omijanych przystanków. (MK) fot. ilustracyjne Źródło: Koleje MałopolskieDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)