Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
08/11/2018 - 16:30

Konkurs: odpowiedz na pytanie, wygraj dwie wejściówki na warsztaty tanga

Warsztaty odbędą się w piątek 9 listopada 2018, godz. 20:40. Składać się będą z dwóch części: komunikacyjnej i tanecznej.


- W pierwszej części dowiecie się wszystkiego na temat tanga, partnerstwa i emocji w tańcu. W miłej i przyjaznej atmosferze (z lampką dobrego wina) porozmawiamy o tańcu oraz o jego celu - zapewniają organizatorzy warsztatów, które odbędą się przy ul. Axentowicza 45.

W części tanecznej będzie można poznać podstawowe kroki, muzykę i doświadczyć pasji, jaka towarzyszy w tańcu tego gorącego południowoamerykańskiego tańca! Daj się ponieść ekspresji i dołącz do wydarzenia!

Dla osób, które przyślą najciekawszą odpowiedź, czekają wejściówki (dla pary) - do odebrania w siedzibie Sądeczanina, ul. Barbackiego 57, Nowy Sącz.

Aby wygrać wejściówki wystarczy najlepiej odpowiedzieć na pytanie: z czym kojarzy Ci się tango: z kłótnią kochanków czy wyjątkowo namiętną grą wstępną? Odpowiedzi prosimy przysyłać  do godz. 12 w piątek 9 listopada na adres: [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu