Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 stycznia. Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny
01/08/2019 - 17:25

Konkurs Lato z "Sądeczaninem". Wybierzcie najlepsze foty do nagrody

Równo o północy ostatniego dnia lipca zakończyła się pierwsza tura konkursu pod hasłem Lato z Sądeczaninem. Otrzymaliśmy 10 zdjęć naszych czytelników z miesięcznikiem „Sądeczanin” w roli głównej.


 

W Państwa ręce oddajemy decyzję, które zdjęcia otrzymają nagrody. Zwycięzcy otrzymają kosmetyczki  wypełnione kosmetykami, ufundowane przez sieć drogerii Rossman.

Poniżej przedstawiamy nadesłane do nas  foty i zapraszamy do głosowania, które  potrwa do 7 sierpnia. Laureatów poznamy następnego dnia.

Już w przyszłym tygodniu w sprzedaży dostępne będzie sierpniowe wydanie miesięcznika „Sądeczanin”, które umili Państwu wakacyjny czas.  Jeśli sport i aktywny wypoczynek jest Państwa pasją, znajdziecie w nim wszystko o bieganiu.

Już dziś  rozpoczynamy głosowanie, ale jednocześnie można przesyłać do nas zdjęcia w kolejnej turze konkursu. Na Państwa zdjęcia z lipcowym i sierpniowym  miesięcznikiem „Sądeczanin”  czekamy do 22 sierpnia.

Zdjęcia można do nas przesłać mailowo na adres konkurs@sadeczanin.info lub zamieścić je w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage'u SądeczaninaDziękujemy za przesłanie błędu