Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 października. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
11/03/2020 - 08:35

Konkurs! Kobieta w górach!

Dłuższy dzień i coraz więcej słońca zachęcają nas do aktywności. Wiosna, jest już coraz bliżej! Z tej okazji mamy dla Was konkurs! Do wygrania bony podarunkowe do Kliniki Kosmetologii. Zrób sobie prezent!


Piesze wędrówki są jedną z najprzyjemniejszych form spędzania wolnego czasu. Cisza, spokój i te widoki! Idealny sposób by naładować baterie oraz zregenerować swoje siły. Magia krajobrazów sprawia, że chętnie sięgamy po aparat, by uwiecznić niezapomniane widoki. Teraz jest czas, aby się nimi pochwalić!

Jak wziąć udział w naszym konkursie?

Prześlij nam zdjęcie jednego z takich górskich wypadów! Ważne, aby była na nim kobieta i góry! Nie zapomnij dopisać jeszcze gdzie została zrobiona fotografia i wyślij ją na adres konkurs@sadeczanin.info lub zamieść pod wpisem konkursowym na naszym Facebooku.

Autorzy pięciu najciekawszych fotografii otrzymają od nas bon podarunkowy ufundowany  przez Klinikę Kosmetologii i Medycyny Estetycznej CosmeEstetic na infuzję tlenową o wartości 200 zł. Na Wasze zdjęcia czekamy do soboty (14.03.2020 r.).

Regulamin konkursu „Kobieta w górach”. Czekamy na Wasze zdjęcia!

Kobieta w górach: jakie kobiety! Jakie góry!
Oto pierwsze zdjęcia, które nadesłały Panie na nasz konkurs. Robią duże wrażenie, nieprawdaż?


Dziękujemy za przesłanie błędu