Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 27 września. Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
10/12/2019 - 09:55

Konkurs fotograficzny Sądeczanina: Zima rządzi!

Dosłownie za kilkanaście dni przywitamy nową porę roku – zimę. Są osoby, które czekają na nią przez cały rok. To przyjemny mrozik i szczypiący w uszy i skrzący się śnieg. To jazda na łyżwach, sankach i nartach. To, jeśli ktoś lubi - dłuższe spacery w zimowej scenerii.

To też dobry czas na fotografowanie, bo zima, jak każda inna pora roku na to zasługuje. I choć jest zdecydowanie mniej słońca, to także może być urokliwa.

Czytelnicy, którzy wzięli udział w naszym jesiennym konkursie, zapewne nie mogą doczekać się, kiedy będą mogli przesłać nam kolejne swoje zdjęcia, tym razem, właśnie zimowe.

Innych, którzy nie mieli jeszcze odwagi zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Sądeczanina”. Ten konkurs nazwaliśmy „Zima rządzi…”. Wybieracie się na zimową eskapadę, więc przynieście z niej do domu fotograficzny plon. Wybierzcie z tego fotografie, którymi chcielibyście się z nami podzielić i pochwalić.

Czekamy na Wasze zdjęcia. Nadsyłajcie je na adres [email protected]

Będziemy publikować je na naszych łamach co tydzień. Co miesiąc z nadesłanych zdjęć wybierzemy zdjęcie miesiąca. Na zwycięzcę konkursu czeka smakowita nagroda dla podniebienia.

Prosimy także oto, aby wraz ze zdjęciem/ami wysyłać zgodę na ich publikację - niniejszym oświadczam, że przesłane fotografie są mojego autorstwa i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie do celów konkursowych oraz publikację ze wskazaniem autora.

[email protected], fot. IM.Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe