Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 8 lipca. Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
28/08/2013 - 14:10

Komunikacja miejska w obiektywie… Konkurs fotograficzny

Jeszcze do 12 września można przysyłać swoje prace na konkurs fotograficzny, którego tematem jest komunikacja miejsca. Dziesięć najlepszych fotografii zostanie wystawionych na targach Transexpo 2013.
Tematem konkursu jest komunikacja miejska. Na zgłaszanych do konkursu fotografiach autobusy, trolejbusy czy tramwaje nie muszą być najważniejszym elementem, ale powinny być wyraźnie zaakcentowane. Organizatorami konkursu są Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Nowym Sączu oraz Galicyjskim Stowarzyszeniem Miłośników Komunikacji w Nowym Sączu.
Termin zgłaszania zdjęć mija 12 września o godzinie 24:00. Za datę zgłoszenia uważa się datę wpłynięcia pracy konkursowej. Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie trzy fotografie. Aby zgłosić się do konkursu należy założyć konto na stronie www.komunikajcawobiektywie.pl, następnie przesłać zdjęcie poprzez odpowiedni formularz. Ważne jest, by podać swoje dane osobowe, wraz z numerem telefonu, oraz załączyć oświadczenie o prawach do fotografii. Każde zdjęcie musi być podpisane hasłem promującym komunikację miejską.
Ogłoszenie zwycięzców konkursu – 13 września.
Szczegóły dostępne są na stronie www.komunikacjawobiektywie.pl
(i)
fot. archiwum


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)